2752
2734
عنوان

همه تاپیک زگیل میزنن😱

2433 بازدید | 147 پست

واقعا ممکن 

از طریق لب گرفتن کلا زبون بازی منتقل بشه؟ 

بعد این دهانی زگیل دهانی فرق داره؟ 

بیاین یکم اطلاعاتمونو بالا ببریم😶

یا استخر و..... 

من عاشق شنام هیچ وقت لبع استخر نمیشینیم ولی اون روز مربی گفت بشینین روم نشد بگم نمیشه 

لب استخرچه ربطی داره 

از اونجا منتقل نمیشه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از استخر منتقل نمیشه این دروغ و شایعه اس ولی از طریق رابطه دهانی و حنسی قطعا منتقل میشه

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2731

زگیل ۹۹ درصد از رابطه میاد اینو خود دکترا هم میدونن اون یک درصد نمیدونم چه شرایطی داشتن از محیط گرفتن ولی بدشانسیه بزرگیه اما من چندین سال استخر میرم مشکلی نداشتم

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

اون زگیلی که اینجا میگن زگیل تناسلی هست و فقط از راه پوست به پوست و جنسی منتقل میشه و فرق داره با زگیل عادی، از راه استخر هم منتقل نمیشه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

ببین من حتی سالن لیزرم نمیرم.انقدر این لامصب راه های انتقالی داره و انقدر سریع و راحت ویروسش رو میگیری و انقد مشکلات و بیماری مثل سرطان دهانه رحم و‌‌...اینا ایجاد میکنه ک من اصلا ریسک نمیکنم،ن استخر نه دستشویی عمومی نه سونا نه هیچیییی...چون واقعا میترسم