2733
2734

چرا ب روانشناس توهین میشه اخه

راستی افعی کیه

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

بنظرمن توهین نیست 

توهر حیطه کاری ممکنه یک نفر خطای ازش سر بزنه پس نماد همه نیست از طرفی فیلم وکارکتر خیالی 

چرا ما ایرانیا همه چیزو بد میدونیم

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حس میکنم اون مو فرفریه هست 

فیلم بردار اونه😂

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2731

حس میکمم خود آرمان افعی هست ...باباشم خودش کشته ...

به پاهای باباشم حس داشت...

تو این قسمتم پاهای مقتول را نشون داد و ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

مگه قراره تو فیلم همه تو شغلشون عالی باشن و بدون اشتباه ؟تو قسمت قبل هم ناظمی بود ک کتک میزد ولی آموزش وپرورش شکایت کرد ک توهینه انگار همه چی گل وبلبله و معلما قبلا کتک نمیزدن😅

بنظرم پیمان معادیه

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
ارزش دیدن داره ببینم؟

خیلییی قشنگ‌ترین فیلم  سینما خانگی واین چند وقته

غلط کرده عاشقش نشده باشه😁😂

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
حس میکمم خود آرمان افعی هست ...باباشم خودش کشته ... به پاهای باباشم حس داشت... تو این قسمتم پاهای ...

مدونی چرا به پاهای باباش نگاه مبکرد 

چون تو بچگی با چکش زده بود به شصت پای باباش اونو نگاه میکرد