2733
2734
عنوان

افعی تهران اون روان‌شناسه عاشق این کارگردانه شده؟؟؟🙄🙄🙄🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2698 بازدید | 119 پست
ازکجا فهمیدید روانیه ؟

خوب تو داستاناش می گه

مادرش خودشو به مردن می زده 

باباهه رو وادار به کار خلاف کرد و انداخته زندان...و بعدش هم ازش طلاق گرفت

مادرش هم نامرد بوده هم روانی

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب آخه مریلا بدای چی باید الکی بره بالای دار ولی یه چیزی بگم ..مادر پیمان یه بیمار روانی بوده  ...

اره اینم تعجب دارم 

نصف مشکلات خودش و باباش دلیلش مامانش بوده ولی حتی پیش تراپیستم دربارش حرف نمیزنه

اره اینم تعجب دارم  نصف مشکلات خودش و باباش دلیلش مامانش بوده ولی حتی پیش تراپیستم دربارش حرف ...

ارع امروز فهمیدم مامانش مقصر همه چی بود ولی این فقط از باباش بد میگه

2731
بهش نمیاد🤣

نمیدونم دلم نمیخواد بابک بی بابا شه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
نمیدونم دلم نمیخواد بابک بی بابا شه

منمممممممم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
نه کودک ازار هارو میکشت

اون روز خودش چرا بچشون ترسوند؟ شب بود

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/
🤣🤣🤣🤣 من حس میکنم دخترس که دوست دختر بابای آرمان بود 😂😂😂😂😂💣💣💣💣

من فکر میکنم آرمان میدونه کیه 

یعنی یکی از اعضای گروهشه 

از دستاش حدس زدم اون فیلمبردار باشه😂

برا اینکه میدونسته کیه رفته شمال

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
حس میکمم خود آرمان افعی هست ...باباشم خودش کشته ... به پاهای باباشم حس داشت... تو این قسمتم پاهای ...

اوووه

اینجوری خ جذاب میشه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
چی میگیییییی تنو جونم لرزید😮‍💨😒

حدسه فقط 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
🤣🤣🤣🤣 من حس میکنم دخترس که دوست دختر بابای آرمان بود 😂😂😂😂😂💣💣💣💣

اون روز خودش چرا بچشون ترسوند؟ شب بود

2706