2737
2734
عنوان

واقعا شاغل بودن برای یه خانم سخته...

| مشاهده متن کامل بحث + 11896 بازدید | 60 پست
من مجردم...از سرکار میام خسته ترینم تعطیلم بودنی از خواب زیاد خستم

فک کن من متاهل کار بیرونم...

خونه 

نظافت 

اشپزی... وای نگم برات با بچه که خیلیییی سخته

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

حالا فکر کن مثل من بیمارستان شیفت در گردش و تعطیلاتم بری سرکار یه بچه ۳ ساله ی بیش فعالم داشته باشی شوهرتم اعتقادی به کارگر گرفتن برای تمیزکاری نداشته باشه چه شووووود نتیجه ش میشه من با مری و معده و روده و کمر و کله ی داغون تررررکیدم خواهر

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

برای من که اینجور نیست من اگه تو خونه بمونم‌ روانی میشم اصلا نمیتونم تصور کنم خانه دار باشم.هر کسی یه جوره

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
واقا سخخخخخخخختتتتته، مخصوصا اگر کارای خونه هم برات مهم باشه، من از پنج که میام تا ۱۱ اصلا نمیتونم ب ...

شما ساعت کاریتون زیاده فک کنم

🍂🍁خیابان پاییز،کوچه آذر،پلاک۲۵🍂🍁
2740

برو خدارو شکر کن زندگیت یه هدفی داره، آدم سودمندی هستی و فقط مصرف کننده نیستی و داری از توانایی ها و استعدادهایی که خدا بهت داده استفاده میکنی

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
اره واقعا سخته  ولی به منت نکشیدن بعدش میارزه  البته من کار نکردم تاحالا فقط امیدوارم رو ...

متاهلی؟ همسرت حمایت میکنه ؟ خباکه منت نذاره مشکلی نیست که

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2706