2733
2734
عنوان

شوهرم به خانمای ولنگ و باز نگاه میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 3017 بازدید | 91 پست
ما موقع فیلم گوشی دستش هست بخاطر شغلش زنگ خور زیاده اصلا توجهی نمی‌گیرم ازش بریم مسافرت همینطور بریم ...

من عروس شعر غریب هستم ولی جاری دارم اینجا ۴ تا جمع بشیم بیست نفری میشیم اما آدمهای قابلی نیستند جمع بشی خوش بگذره همش اهل گلایه و تیکه و طعنه و حسادت هستند برای همین زیاد ارتباط نداریم باهاشون همش حاشیه درست میکنند 

همسر من متاسفانه همینطوره ولی در عالم واقع هم به خانمها زیاد نگاه می‌کنه و من اصلا دوست ندارم چندبار ...

اینطورمثاقع من فکر میکنم منو دوست نداره و بنظرش من زشتم 

ولی وقتی بهش مزگم من اینطوری فکر میکنم خیلیییی ناراحت میشه 

معلوم نیست چرا نگاه میکنه واقعا دلم میخواد فقط دلیلشو ب صورت صحیح بدونم همین 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره منظور خاصی نداره ولی چشمش بیوفته نگاه میکنه بهشم گفتم زیاد حرف در این مورد نمیزنه میگه اینطور که شما فکر میکنی نیس منم دیگه حساس نمیشم ولی دوس ندارم نگاه کنه 

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
چطوری باهم وقت میگذرونبد ؟مثلا چه سرگرمی هایی دارید . شوهر من موقعی که حرف بزنم خمیازه می‌کشه و واقع ...

۳۰ تفریح مشترک برای زن و شوهر ها

۱ - رستوران : ماهی یه مرتبه  رستوران
٢ - انواع تفریحات ورزشى که تو خونه یا بیرون میتونید اجرا کنید
مثل فوتبال دستی ، دارت ، بدمینتون ، بیلیارد ( در حیاط ) ، پینگ پونگ ، بولینگ ( بیرون ) و ...
٣ - انواع تفریحات هنری : نقاشی (ابرنگ ، گواش ، مداد شمعی و مداد رنگی ) ، عکاسی باگوشی ) نویسندگی ( مثلا من هر خوابی که میبینم رو با ذکر تاریخ مینویسم ! یا هر روز زیبایی که داریم ) خطاطی و ...
٤ - نگهداری از حیوان ( تو حیاط ) ، اکواریوم ، با یه همستر
٥ - پرورش گل ( که خوراکه شماله )
٦ - مسافرت : سالی یه مرتبه بستگی به خودتون داره میتونید مسافرتای کم هزینه تر هم برید باهم
٧ - رفتن به جا های مختلف : باغ وحش - شهربازی - موزه - دریا
٨ - اشپزی :گاهی یه دسر از رو کتاب اشپزی یا غذای " من در اوردی " درست میکنید:)
٩ -  شطرنج ، تخته ، بازی های کاغذى
١٠ - اسکی : سالی یه بار
١١ - پیست کارتینگ : سالی یکی دو بار
١٢ - استخر : ماهی یکی دو مرتبه
١٣ - بازی با سونی ٤ یا کامپیوتر
١٤ - تماشای فیلم ، گاهی انیمیشن
١٥ - گوش دادن به موزیک
١٦ -  یادگیری زبان
١٧ - مطالعه : درباره موضوعات مختلف ، سعی کنید نکات مثبتشو اجرا کنید
١٨ - رفتن به اینترنت : مثلا همین وبلاگ ، یوتیوب ، تلگرام
١٩ - با اسباب بازی ! سرگرم شید ، مثلا خمیر بازی یا شن بازی
٢٠ - پانتومیم
٢١ - اب بازی با تفنگ
٢٢ - کوه
٢٣ - اموزش یک کار جدید یا رفتن به یک کلاس
٢٤ - صله رحم با دوستان یا اقوام
٢٥ -گاهی حل مشکلات کوچک مردم
٢٦ - شب شعر : اگه ادبیاتتون خوبه، گاهی مسابقه مشاعره برگزار کنید و بازنده باید ظرفای شب رو بشوره
٢٧ - کار روی هدف هایی که داریم خودش نوعی تفریحه
٢٨ - جمع اوری کلکسیونی از سنگ ها ، برگ ها
٢٩ - کارای ساده ؛ مثل تماشای ستاره ها
٣٠ -بازی با حیوانات

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️

یمدت هم برنامه سمت خدا نگاه کنید .چه خبره؟  

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .

ن شوهرمن کلا هیجوقت نگاهش ب کسی ندیدم بیوفته حتس ی یک بار

اینستاشم کلا چیزای فنیو اخبارسیاسیو مبارزات ازاده

اینم بگم ی نوزاد دارم اصلااااا وقت ارایش کردو فلان پوشیدن ندارن گاهیم در داغون ترین حالت ممکنم هستم از دست بچه....ولی کلاذاتش اینحوری نیست شوهرم

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
۳۰ تفریح مشترک برای زن و شوهر ها ۱ - رستوران : ماهی یه مرتبه  رستوران ٢ - انواع تفریحات ورزشى ...

خب الان دوست دارم چندتا نمونه بیارم تا ببینید که آدمهایی که کلامی نیستند نمیتونند با طرف مقابل ارتباط بگیرند مثل همسر من 

من جوجه طوطی ملنگو خریدم سه میلیون آوردم خونه نه بال داشت نه پر زشت بود نشستم بهش با سرنگ غذا دادم بزرگش کردم داخل یقه لباسم می‌خواباندم همش ناز شو می‌کشیدم آموزش دادم بزرگ شد حرف زد پرواز کرد سخنگو شد بعد از دو سال حالا همسر من خوشش اومده بود در حالیکه توی اون دوسال فقط انرژی منفی میداد و می‌گفت نمیشه و فلان و اصلأ کمک نمی‌کرد و فقط غر میزد !!

رفتم کلاس قالیبافی تابلو فرش آوردم داخل خونه گذاشتم شروع کردم پنجاه رج بافتم و چون اولین بارم بود پشت فرش کمی نامرتب و ایرادات داره که همسرم هر وقت میدید می‌گفت اینو بنداز بره یکی دیگه شروع کن اینو بنداز بره این خراب شده ....در حالیکه همون فرش رو با چه زحمتی ادامه دادم و الان نصفش رو رد کردم و گلهاش بیرون اومده مشخص شده الان همسرم بعد از سه سال سرکوفت و انرژی منفی ، الان میگه وای چه قشنگ شده !!

غذاهای عادی رو براش درست کنی کلی ایراد می‌ذاره روی غذا و نمیخوره اما اگه خواهرش همون غذا رو درست کنه هم میخوره هم برای من توی ظرف میاره خونه که وای فلانی نمیدونی این غذا رو امروز خواهرم درست کرده بود خیلی خوشمزه س!!

بری مسافرت توی کشتی غر توی دریا غر توی بندر غر توی آفتاب غر توی تاریکی غر از دست پشه غر از باران غر از همه چیز غر میزنه!

من با این آدم بارها به بن بست رسیدم برای همین راهی نیست 

2706