2752
2734
عنوان

پسرا بیتین و دخترا بیاین

301 بازدید | 27 پست

ممیگین که پسرا جذب دخترای مغرور میشم ک پا نمیدن خب یعنی دخترا باید چجوری رفتار کنه

نگاه کنه یا نه 

لبخند بزنه یانه

سوال ۲ مسرا جدب چه دخترایی میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا هر کسی فرق داره ولی معمولا انتخاب اصلی یه پسر زرنگ یه دختر سرسنگین پاک هست مخصوصا پسرایی که خودشون زیاد خوب و پاک نبودن همیشه تهش برایه رابطه پایدار دنباله همچین دخترین چون خوب میشناسن 

در کل دختر سرسنگین با غرور متوسط و با اخلاقه خوب که مهربونو دلسوز باشه تمیز باشه شیک و ساده بپوشه بگرده آرایش زیاد نکنه با پسرا لا.س نزنه

کجای کاری پری خانم 😂
سلام و درود  یک کلمه  خودش باشه نه ادا اطفار و آرایش غلیظ و لباس فلان

یعنی لبخند بزنه جهت نخ دادن پسره فکر نمیکنه دختره جلفه 

اخه پسرا دختر مغرور دوست دارن چجور مغروری باشه ک پا بده یا نده

یعنی لبخند بزنه جهت نخ دادن پسره فکر نمیکنه دختره جلفه  اخه پسرا دختر مغرور دوست دارن چجور مغر ...

به نظرم شما نخ نده و وارد دوستی هم نشو ... خودم که نه ولی رفقام که وارد شدن پشیمونم....تهش چیزی نیست....حتی اگه ته هدفش هم ازدواج بشه درصد کمیش هست

برا هر کسی فرق داره ولی معمولا انتخاب اصلی یه پسر زرنگ یه دختر سرسنگین پاک هست مخصوصا پسرایی که خودش ...

ممنوناز راهنمایی 

نخ دادن ملایم به پسرا مشکلی نداره 

یعنی فکر نمیکنن پیش خودشون دختره جلفه

راس میگه من همین چند دقیقه پیش بلاک کردم رلمو تموم شد یه رابطه مسخره چیز جالبی نیس فقط با روحو روانت ...

درکت میکنم 

ولی من فقط برای گذرادن اوقاتم مخوام نه چیز دیگه 

2706