2752
2734
عنوان

به نظرتون من حق دارم ناراحت شم یا زیادی حساس شدم؟🥲؟

| مشاهده متن کامل بحث + 938 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو اینطوری راحت ترم راهتو بکش برو من باشم بدتر لج میکنم تا آخر عمر موهامو نمی‌بندم 

شما سعی کن اگه مجردی فعلا ازدواج نکن😂

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
لطفا نگین مقصر تویی خیلی بهم اصرار کردن گفتم برای بار اول برم باهاشون ولی بعداین موضوع انقد ناراحت ...

نگو که موهاتو به خاطر حرفشون بستی؟ 

درکت میکنم عیب ندارع خوبه تجربه ضد باهاشون تنها نباشی فامیل شوهر منم همینجورین 

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(

حرف خاصی نزده اینطور بیخاید پیش برید از همه چی ناراحت میشید

بعدم اصلا رفتنتون در نبود شوهرتون امری واقعا بیخود بوده 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
نگو که موهاتو به خاطر حرفشون بستی؟  درکت میکنم عیب ندارع خوبه تجربه ضد باهاشون تنها نباشی فامی ...

یه طور شد که کل مدت کش مو از سرم نیوفتاد🥺💔خیلی ناراحت شدم

فقط خندیدم گفتم اخه بهم نمیاد

لطفا نگین مقصر تویی خیلی بهم اصرار کردن گفتم برای بار اول برم باهاشون ولی بعداین موضوع انقد ناراحت ...

من ۵سال عروس این خاندانم ی بچه هم دارم تاحالا بدون شوهرم خونه باباش نرفتم بااینک کلی اصرار کردن توهم یاد یگیر بدون شوهرت هیچ جا نرو

خانواده شوهرم و همچنین خود شوهرم اصرار داشتن خیلی جاها باهاشون برم حتی بدون همسرم، انقدر جنگ و جدل داشتیم سر موضوعات مختلف که دیگه اعصاب نمی موند برای همه چیز دعوا کنم، اگر مجبوری که هیچ ولی اگر میتونی بدون شوهرت نرو زبونشون درازه در غیاب شوهرت

سختی ها باعث میشوند تا نیرومند شوی،ترس ها، باعث میشوند تا جسور شوی و یک قلب شکسته، تو را سر عقل می آورد

اينجوري بخاي پيش بري با ي حرف انقد خودخوري كني ك داغون ميشي

اگه دوستات ميگفتن انقد ناراحت ميشدي يا ميخنديدي؟

انقد نسبت بخانواده شوهر گارد نداشته باشيد ب ضرر خودتون هست پير ميشيد يا دلخوري درست ميشه اخرشم ك مجبور ميشيد اشتي كنيد فقط اين وسط عمرت تلف ميشه

حرف خاصی نزده اینطور بیخاید پیش برید از همه چی ناراحت میشید بعدم اصلا رفتنتون در نبود شوهرتون امری ...

ینی واقعا شما ناراحت نمیشید خاله ی همسرتون بگه مث دیوونه ها شدی؟؟

جدی برام مهمه نمیخوام بیخودی ناراحت شم ولی بین ۲۰ ۳۰ نفر حتی مامان ادمم برگرده بگه شبیه دیوونه هایی ناراحت میشه

ینی واقعا شما ناراحت نمیشید خاله ی همسرتون بگه مث دیوونه ها شدی؟؟ جدی برام مهمه نمیخوام بیخودی نارا ...

مادر شوهرتونو گفتم نه خاله رو 

وگرنه من باشم محل نمیدم میرم 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2706