2733
2734

سلام میشه نظرتون رو بگین

من  یه سه چهار ماهی میشه عقد کردم بعد مادر شوهرم اصرار داشت باهاشون برم یه مسافرت کوچیک پیش اقوام

با خواهرشوهرام و خاله هاشون و مادرشوهرم دختر خاله ها رفتیم همسرم نیومدن به خاطر شغلشون

همسرت نیومد نباید میرفتی

تنها با فامیل شوهرت رفتی چیکار

از اول مقصری که تنها پاشدی رفته ، واست بشه تجربه بدون شوهرت یه مهمونی هم با فامیل شوهر نری چه برسه به مسافرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد تویه جمعی نشسته بودیم خواستیم بریم بیرون عجله ای بودیم من عادت ندارم موهامو ببندم روسری گذاشتم خواستم برم مادرشوهرم گف موهاتو ببندی راحت تری

و خاله ی شوهرم برگشت گفت عتره بابا مث دیوونه ها میشی موهات بازه

همسرت نیومد نباید میرفتی تنها با فامیل شوهرت رفتی چیکار از اول مقصری که تنها پاشدی رفته ، واست بشه ...

باور کن کل مسیر برگشت رو به این فکر کردم که درس عبرت شد برام

نه اینکه بنده های خدا بد باشنا اتفاقا خیلی هم خوبن ولی خب بعضی حرفا حتی بدون منظورم ادمو ناراحت میکنه

بعد تویه جمعی نشسته بودیم خواستیم بریم بیرون عجله ای بودیم من عادت ندارم موهامو ببندم روسری گذاشتم خ ...

بگو اینطوری راحت ترم راهتو بکش برو

من باشم بدتر لج میکنم تا آخر عمر موهامو نمی‌بندم 

✨💗
بعد تویه جمعی نشسته بودیم خواستیم بریم بیرون عجله ای بودیم من عادت ندارم موهامو ببندم روسری گذاشتم خ ...

من بودم ناراحت میشدم چون با خاله شوهرم صمیمی نیستم . ده ساله ازدواج کردم بجز خونه مادرشوهرم بدون شوهرم خونه کسی از فامیلاشون نمیرم

از ۹۳ خواننده خاموش بودم . امروز شیطون گولم زد و کاربری زدم 

وای من اصلا نمیتونم جایی برم شوهرم نباشه یعنی گیزت میارن یا سوال میپرسن یا تیکه میندازن و....

از این بع بعد فقط با شوهرت برو 

الان همه میدونن بدون شوهرم جایی نمیرم

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(
2706