2752
2734

نزاری بالشتش خیس بشع ازاشکاش حتی اگ میدونی حق باتوعه نه زنت مطمن باش بعد یمدت تو میشی اولین و اخرین مردیکه ازته دل عاشقشه و راضی نیس خم به ابرو بیاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چرا غر میزنی؟انرژی منفی داره

همون درد دلت و بغلش کن و بگو...بهتر جواب میده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

چه میفهمیدم روزی فکرمیکردم همسر یعنی حمایت گری یعنی یکی بودن چه میدونستم عجایباتی درانتظارمه فکر نمیکردم ادمی که دلخوشیهامو باهاش شریک میشم توناخوشی هام نبینمش نداشته باشمش بودنش فقط پوست واستخون باشه 

امشب تنها پیامی ک تونستم بهش بدم این بود  نوشتم میگن ناز کش داری ناز کن نداری پاتو روبه قبله د ...

عزیزم 🥺بیا بغل خودم بشینیم سیر گریه کنیم 

من خواب بود خودم رفتم کنارش بغلش درازکشیدم شاید یچی بگه حالم خوب بشه یه نگا کرد گفت اینجای بعد گرفت خوابید

2706