2752
2734
عنوان

از مامانم متنفرم میره سرکار...

1160 بازدید | 33 پست

میره سرکار ساعت ۸ شب میاد 

بخدا همش تو خونه تنهام 

افسردگی گرفتم

نه دوستی نه رفیقی

خونرو تمیز‌میکنم درس میخونم 

شام درست میکنم

۱۶ سالمه فقط

الان یکم اهنگ گذاشتم دلم گرفته پاچمو میگیره ک اره اهنگ گوش نده درستو بخون درحالی که کل روزو درحال درس خوندن بودم 

وقتی میاد خونه همش با داد و بیداد صحبت میکنه باهام هی منت میذاره که اره میرم سرکار اینو داری اونو داری اگه نمی‌رفتم نداشتی برات نت میخرم و...

درحالی که ما اونقدراهم نیاز نداریم به سرکار رفتنش

خیلی دلم شکست

😭😭توروخدا بگید حق ندارم افسرده بشم سرخورده بشم همش مقایسه میکنه با بقیه منو دلم میخواد خودمو بکشم راحت بشم تاپیک زدم میخوام سیگار بکشم یجوری آروم شم گفتن اره بچه ای میخوای فاز گنگ بگیری و فلان شما بگید با چی خودمو آروم کنم؟نه محبتی نه چیزی 

برم بغل پسرای مردم؟

داره قلبم منفجر میشه

بدنم خستس عجیب:)

چرا هیچ دوستی نداری؟

دوست پیدا کن بیرون برو باهاش

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه اینطوریه هر کس درد و مشکلاتش از تو بیشتره باید بره شیشه بکشه آروم شه طرز فکر تو درست کن! با سیگار کشیدن مشکلاتتو دوبرابر می‌کنی.

از جمله آخرتم خوشم نیومد برم بغل پسرای مردم درسته محبت بهت نمیشه ولی بازم اگه دوست داری خودتو درگیر مشکلات بیشتری کنی این کارو انجام بده!

می‌دونم واقعا سختته تحمل کن 

چاره ای نداری

با مامانت صحبت کن عزیزم 

خو باتفریحات سالم خودتو سرگرم کن برو باشگاه بادوستات برو بیرون برو یه کلاس هنری یاتوخونه بااینترنت ی ...

تا ساعت ۸ سرکاره حق ندارم برم بیرون از خونه تنها 

وگرنه انحام میدادم این کارارو

بدنم خستس عجیب:)

الهی دورت بگردم .عزیزم من خودم سره کار میرفتم یه مدت واقعا سخته شاید الان مادرتو درک نکنی بعد ها متوجه بشی شرایط کار کردن آدم ها ی اونجا حس رقابت فضولتی حجم کاری زیاد مادرتو خسته می‌کنه من درست میکنم بخدا تو هم حق داری .ای کاش شماهم مبادرت حق بدی از راه که میاد چای آماده کنی خونه هارو مرتب کنی یه غذایی آماده کنی بخدا مادرت یک‌استمان چای بخوره آروم میشه بعد بهش بگو درساتو خوندی بگو یکروز مرخصی بگیره بهم باشید بگو دلم تنگ شده واست

۴۰سالمه 

همیشه از مادرم و خونه پدریم فراری بودم 

ب هردر زدم برم اما نشد

اخرشم بایه فقیر بدبخت شوهرکردم

ک مجبورشدم بیام طبقه بالای خونه پدرم ک به اسم مادرمه بشینم

مدام منت میذاره 

خداخیراین خونه رو ک لایقش نیس رو ازش بگیره و بهش نده 

میدونم حقم نیس ک بخام اینجا بشینم اما اینکه هربار خون ب جیگیرم میکنه هزارجور مریضی گرفتم.

عزیزم ...خوش به حال مامانت همچین دختری داره ...عزیزم برا خودت ارزش قائل شو درس بخون ..ان‌شاءالله دو سه سال دیگه کنکور بدی یه رشته خوب قبول بشی و یه زندگی خوب برا خودت دست و پا میکنی...فقط خواهشا خانمی و جوونیتو پای کارهای ناجور تباه نکن .....البته عزیزم مامانت هم حق داره زندگی این روزا خیلی سخت شده ..ولی خب اگر یه چند ساعت زودتر بیاد کنارت باشه هیچ اتفاقی نمی افته ...باهاش صحبت کن از دغدغه هات بگو

اره وضعمون متوسطه... 😔بخدا دلم میخواد خودکشی کنم بمیرم فقط همش داره منت میزاره سرم دارم روانی میشم

عزیزم ی چی بگم؟ سر کار بعضی وقتا واقعا ادمو خسته میکنه مخصوصا زن هارو . من خودم خستگی باعث میشه پاچه بگیرم . اگه میتونی یکم درکش ‌کن با اینکه میدونم کاملا حق داری

2706