2733
2739
عنوان

دعوام با نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3112 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلطه گر و دهن بین هست و حرف مردم خیلی براش مهمه 

از طرفی میگه لباس سی چهل ساله می پوشی (میگه بروز باش ) از طرفی برای ازدواج میگه یه حلقه (قانع باش )    کلی میتونم از حرفاش تناقض پیدا کنم 

از طرفی پسری که در نامزدی بهم زدن  باید بره مطلقه بگیره اما حرفی از مادرش که دوبار ازدواج کرده چیزی نمیگه 

خیلی تحقیر و توهین به خودت و خونواده ت کرده   اینا به کنار  ایشون هویت مشخص ندارن 

هوفففف حرف تو کله ی این جور پسرا فرو کردن کار حضرت فیل هست همش بچه بازی و دهن به دهن کردن پیر میشه آدم با این ،ما به این جور مردا میگیم کال هیچ وقت نمیرسن  

شمام یکم متین تر باش شمشیر زنیه مگه  

2728
همین رلت بهت اینو گف واسه جهیزیه؟!

آره 

گفتم سرویس یا نیم ست گفت من بهت میگم جهاز معمولی بگیر با وام تو میگی ست،گفتم خب همه با وام جهاز میگیرن گفت با ۱۵۰ چی میدن اگه قراره من سرویس بگیرم توام یخچال ساید و لباسشویی ال جی بگیر

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
تازه خیلی ادعاشم میشه هم ادعای برتری هم دوس داشتن

عزیزم ..واقعیت همینیه که ما و بقیه داریم میبینیم...اگه زندگیت برات مهمه ما راهکارشو گفتیم...خودت مهر تصمیمی که خواستی بگیری^^

2740
بیا برا مادر خودش چه غیرتیه بعد مادر تورو سکه یه پول میکنه ولش کن این گند دماغ خود بزرگ بینو 😒

دقیقا اصلا هیچ حرفی نمیتونم بزنم نه تنها راجب مادرش بلکه کل خاندانش

وای چقد بیشعوره به یورمممم؟؟؟؟؟ مادره من اون دورانی ک با نامزده فعلیم رل بودیم میرفتیم بیرون فهمید ...

چون وابستشم چون فک میکنم مشکل از منه چون نفهمم

مرسی از نظرت❤برام دعا کن

انشالله هر چی ب صلاحتون اتفاق بیوفته 

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2706