2733
2734

عقده ای چقدر یدم میاد ازش ، 

تازه با تلفن صحبت میکرد به خواهرش میگفت پیش اون ج....ده های سلیطه نرو 

صدای گوشی بلند بود و من کاملا میشنیدم چی میگه .

بعدش خودش اومد تو مجلس با همه دست داد منو رد کرد😂 ادم چقدر باید خوددرگیر باشه

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

با این فحش هایی که میدن بدجوری خودشونو مدیون میکنن

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. البته گاها ممکنه خودم مبتلا به همون دیدگاه سیاه و سفید یا خودی و غیرخودی بشم 😕🤦🏻‍♀️. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731
عجب،ولش کن بابا  اصلا نگاش هم نکن طوری که واست مهم نیست

مهم هم نیست واقعا خواهرش اون همه ج...نده بازی درمیاره اوتوقت بما میگن ج....نده 

والا اونی که هم شوهر داره هم دوست پسر من نیستم خواهر خودشه یبارم لورفته همه عالو و ادم فهمیدن بازم خودشونو پاک و منزه میدونن

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

ولش خود درگیره

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت

اهمیت نده شما برای بیشعوری این خانم نامحترم زیرسوال نمیری که 

من اصلا فامیل رو سال به سال نمیبینم چون راه دور ازدواج کردم، گاهی میگم لابد من منزویم ولی احساس خوبی دارم واقعا و از همه چی به دورم جز درد دوری از پدرمادرم 

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️