2733
2734
عنوان

دعوام با نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3128 بازدید | 103 پست
اولشو چرت گفته لجش میگیره تهمت میزنه

بیا برا مادر خودش چه غیرتیه بعد مادر تورو سکه یه پول میکنه

ولش کن این گند دماغ خود بزرگ بینو 😒

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای چقد بیشعوره

به یورمممم؟؟؟؟؟

مادره من اون دورانی ک با نامزده فعلیم رل بودیم میرفتیم بیرون فهمیده بود زنگ زد خواهر مادره بچم و به فوش کشید اون فقط میگفت لطفا احترام خودتونو نگه دارید شما سن مادره منین نمیخوام بی احترامی کنم..بعد من تا ده روز با بدبخت قهر  بودم ک چرا با مادرم اینطوری حرف زدی😐

بعد این درباره کل خاندانت داره زر میزنه و یورم یورم میکنه

خدایی چرا با این موندی اسی؟

از اون جوجه لاتا میخوره باشه

من اصلا اهل اینایی نیستم تا چیزی شد بگم کات ولی واقعا فکر میکنی کسی مثل این اقا که به تو به خانوادت احترام نمیزاره فردا میشه مرد زندگی؟ فقط میتونم بگم یکم فکر کن راجبش خیلی کیسای بهتری هستن که تورو رو سرشون بزارن 

لطفا انتظارتو از یه رابطه ببر بالا من با همسرم چندین سال دوست بودم حتی موقع دعوام حدشو میدونست با اینکه من خیلی تندم و معذرت خواهی رو اون میکرد 

ذات خوب پشتش خداست♥️
عزیزم فک کنم این سومین تاپیکیه از شما که میام همشم بحث و توهین و اختلاف چرا ادامه میدین واقعا؟ اد ...

هروقت خواستگارمو رد میکنم آب از آسیاب میوفته زبونش دراز میشه زور میگه...تا همین ی هفته پیش خوب بود

خاک تو سر من 

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
چقد چیپه پسره...واقعا سطحش پایینه...اینا حتی بدرد روابط رل و دوس دختری دوس پسری چند ماهه هم نمیخورن. ...

تازه خیلی ادعاشم میشه هم ادعای برتری هم دوس داشتن

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
هروقت خواستگارمو رد میکنم آب از آسیاب میوفته زبونش دراز میشه زور میگه...تا همین ی هفته پیش خوب بود ...

ادم باید تو موقعیتای بد 

ناراحتیا

مشکلات

خودشونو نشون بدن 

تا همه چی خوشه که همه میتونن خوب باشن

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
نه نمیتونی

یعنی من وارد بشم تماس کسی که من با حسابش وارد شدم قطع میشه و من جایگزین میشم ؟

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد