2737
2734
عنوان

دعوام با نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه دعوا دارنا ولی دعواهای شما چقد ترسناکه

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️
2728
😂😂😂😂😂من از کسی ک چتو پاک میکنه

حالا چتارو چرا پاک میکنه

اگه نظرت با چیزی که من گفتم مغایره لطفا ریپلیم نکن 🧿🌸💛تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند💛🌸🧿 میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنی😍اخه من به دعای نینیسایتیا ایمان دارم🍁🧡تیکر برای رسیدن بهترین روز زندگیم😍😊💫رسیدن به عشقم 👰🏻🧚🏻‍♀️
چ پروعه 

وای دختر دارم گریه میکنم من بخاطر این کلی تو روی مامانم واسادم که خواستگارمو رد کنه داداشم مامانم همه میدونستن رابطه رو دو ساله باهاشم بدجور وابستشم الان چجوری بگم پسری که ماه پیش اومد باهات حرف زد راضی شی صبر کنم بخاطرش تا شرایطش جور شه ازدواج کنیم الان بلاکم کرده😭😭😭😭😭

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
لعنت بهش لعنتب خودم

ولش کن عزیزم خودتو اذیت نکن سعی کن اگ همو دوست دارین مشکلاتتونو رو در رو حل کنید ولی اگ میبینی دوس داشتنی در کار نیس رها کن

2738
وای دختر دارم گریه میکنم من بخاطر این کلی تو روی مامانم واسادم که خواستگارمو رد کنه داداشم مامانم هم ...

ب خاطر ی ادم بی ارزش گریه نکن 

ب درک ک‌ بلاکت کردع انقد این ادما میان و میرن تو زندگیت ک نگو 

واسه خودتتتت ارزش قاعل باش و نزار کسی از احساساتت سواستفاده کنه 

از تو فقط یه دونه تو دنیا هست☺️✌️

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!
لعنت بهش لعنتب خودم

گلم من از اونایی نیستم ک تا تقی به توقی میخوره بگم کات یا طلاق ولی واقعا این اقا  حتی ارزش نداره یه دقیقه برای خوندن پیامشم وقت بزاری

این هنوز هیچی به هیچی نیست اینجوری به پدر و مادرت بی احترامی میکنه وای به روزیکه برین زیر یه سقف

بنظرم تا عقد نکردید همه چیو بهم بزن این پیامارو هم به پدر و مادرت نشون بده 

جلوی ضرر و از هرجایی بگیری منفعته

ن که دوفردای دیگه بیای بگی عقد و عروسی کردن طرف بدتر شده الان چکار کنم

لعنت بهش لعنتب خودم

عزیزم من پانزده سال آینده ات هستم جمله به جمله درکت میکنم تاپیک قبلت هم نظرگذاشتم خداشاهده شوهر منم جوری بهم عذاب وجدان میدادفکر میکردم مقصرهمه چیزمنم الان میفهمم چقدرساده بودم من نه راه پس دارم نه پیش توخودتونجات بده

عزیزم من پانزده سال آینده ات هستم جمله به جمله درکت میکنم تاپیک قبلت هم نظرگذاشتم خداشاهده شوهر منم ...

ممنونم بخاطر دلسوزی و همدردیت عزیزم❤

انشالله زندگیتون پر از آرامش و حال خوب بشه

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
بنظر من که آدما میرن دنبال لیاقتشون! اگر لیاقتت اینه و  برای خودت در همین حد ارزش قائلی بسم ال ...

قشنگترین حرف تو این تاپیک🙌🙌🙌

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد