2410
2553
عنوان

دعوام با نامزدم+شات

3108 بازدید | 103 پست

بچه ها کامل بخونید تا سر در بیارین

من بخاطرش خواستگارمو رد کردم مادرمم در جریان دوستیمون هست و خودش باهاش حرف زده البته مامانم میخواست با خواستگارم ازدواج کنم چون آشناس،رلمم اختلاف فرهنگی داره باهام و پدر مادرش جدا شدن 

خب بریم سر اصل داستان

چون پدربزرگش گفته بود جای زن تو خونست نباید کار کنه اونم میگفت بزرگترمه حتما چیزی میدونه که میگه گارد گرفتم نسبت به خانوادع پدریش چنبار اونجا رفته دعوامون شده

خوندین بگین ببینم هستید برا خودم‌نگم

جان جدت لایک نکن تا نخواستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

امروز قرار بود بره اونجا

من موهام بلنده نمیزاره کوتاه کنم داشتم غر میزدم کی شوهر کنم کوتاه کنم گف ازدواج کنیمم نمیزارم و تو تنبلی و فلان خلاصه الکی بحث شد گف چون دارم میرم اونجا دعوا را انداختی باز که خدایی اینطوری نبود

منم قاطی کردم گفتم اصن عن تو..(اون شهری ک داره میره)
اونم برگشت فحش داد به محل مادر منو که میزارم...بخونین شاتارو

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
2714

👀👀👀

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
2706