2752
2734
عنوان

دعوام با نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3128 بازدید | 103 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گف مادرم با ی حلقه رفت

مادرش ازدواج مجدد کرده

منم امروز با این حرفش گفتم پس تو رسمتون منی ک مجردم با مادرت که ازدواج دومشه یکی نکن سر طلا خریدن 

بلاکم کرد چتارو پاک کرد و بعد اینو فرستاد

شاتارو حین چت گرفتم چون میدونم عادت داره دو طرفه پاک میکنه

جان جدت لایک نکن تا نخواستم
2731

بزرگترین اشتباهتون این ک با این ادم دارین ادامه میدین مشخصه ک ادم موجهی نیست الان باتوهین شروع شده وای بحال اینده بنظرم ادامه ندین چون با این ادم اینده ی خوبی نخاهی داشت یا حداقل مشاوره برین  

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔

اسی حقیقتا میگم ذهنت باز شه 

من شوهرمو ۶ماهه همه جوره خانواده های دوطرف چزوندن با اینکه من زن عقد کردشم زبونش میتونه ده تای زبون رلت باشه ولی الان هنوزم که هنوزه نه خودش به خانواده ها بد میگه منم بخام بگم فوری برخورد مییکنه میگه پدر مادرمونه نمیشه که نداشته باشیمشون 🙄

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸

بنظر من که آدما میرن دنبال لیاقتشون! اگر لیاقتت اینه و 

برای خودت در همین حد ارزش قائلی بسم الله

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»