2737
2734
عنوان

دعوام با نامزدم+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3108 بازدید | 103 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد چیپه پسره...واقعا سطحش پایینه...اینا حتی بدرد روابط رل و دوس دختری دوس پسری چند ماهه هم نمیخورن...چه برسه ازدواج...اسی خودتو نجات بده..گرچه که الان شاید عاشقی و چشمت نمیبینه...فقط میتونم بگم متاسفم...یچیزی میدونم که میگم خودتو بدبخت نکن

2731
2740

چقد بی ادب و گستاخه 

با این قاطعیت هنوز دامادتون نشده پشت مامانت حرف میزنه فردا توروشون توهین میکنه یا خیلی بچس مغزش انو نپخته یا واقعا بلد نیس احترامی برا بزرگتر قائل شه 

🜲 هیچکس نمیتونه دری رو برات ببنده🜲 که خدا برات بازش کرده باشه...🤎👑👸

خب

خواستگارم نامزد کرده بود چون وضع مالی دختره بد بود و نتونستن به موقع عقد و حلقه بگیرن بهم زدن

بعدش برگشت بهم گف مادرت پسری که طلاق گرفته واست انتخاب کرده ما تو رسممون میگیم این پسرا ب درد زن بیوه یا مطلقه میخورن

چند روز پیش به من گف واست ی پلاک و حلقه و گوشوار میگیرم سرویس نمیتونم بگیرم اگه بگیرم باید جهزیه خیلی خوب بگیری

جان جدت لایک نکن تا نخواستم

استارتر ببخشید یه سوال دارم از بچه ها تاپیک هم زدم کسی نیومد حذفش کردم 

من حساب اینستای یه نفر رو تو گوشیم دارم و الان متوجه شدم داره با کسی تماس صوتی میگیره 

من میتونم به مکالمه شون گوش کنم بدون اینکه بدونن؟میدونم کار بدیه ولی مدرک می خوام

چگونه می توانم عاشق مادرم نباشم،وقتی که او...من را اول در بدنش،بعد در بازوانش،و بعد یک عمر در قلبش حمل کرد    
خب خواستگارم نامزد کرده بود چون وضع مالی دختره بد بود و نتونستن به موقع عقد و حلقه بگیرن بهم زدن ب ...

همین رلت بهت اینو گف واسه جهیزیه؟!

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!
خب خواستگارم نامزد کرده بود چون وضع مالی دختره بد بود و نتونستن به موقع عقد و حلقه بگیرن بهم زدن ب ...

تو چرا اینارو به دوس پسرت گفتی که بزنه سرت

به کاکتوس که زیاد آب بدی، خراب می‌شه؛ حکایت محبت کردن به یه‌سری از آدمای زندگیمونه :)  ️
2706