2737
2734
اون دو سه هفتس رفته... :))))) الان کمتر شده این احساس درد... قبلا دیوونه میشدم از شدتش میرفتم تو ش ...

همه این شب بیدار شدنا عادیه 

میگذره

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قلبم درد داره...

عزیزم شاید به صلاحت نیست این آدم.

شاید خداوند بهترشو برات در نظر داره حتما توی یوتیوب و اینستا پیج المیرا ایرانی رو دنبال کن خیلی برای بهتر شدن حال روحیت و بازسازی و تغییر ۷ودت و بازگشت عشقت مفیده برات

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
دلم به برگشتنشه :)))) فکر نکنم برا ارامشم جواب بده دلم طوفان و دریاست... نشون نمیدم بهش... ولی ه ...

شما هرچقدرم که بهش نشون ندی در ظاهر ولی داری برخلاف میلت یه حجم زیادی انرژی و عشق به این آدم انتقال میدی.

و اون هم داره انرژی خواری میکنه.زمانی میتونی بکشی به سمت خودت و براش جذاب باشی که از درون آرامش واقعی داشته باشی و خودتو دوست داشته باشی.

و طرفت هیچ انرژی ازت دریافت نکنه اون موقع هستش که میفته دنبالت و اون روز شاید تو دیگه نخوای این آدمو

میشه برای سلامتی آقامون امام زمان ع یه صلوات بفرستی🌷🌷🌷🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه امضامو دیدی ۳ تا صلوات هم برای خوشبختی من و همسرم و سلامتی بچه هام و سلامتی پدر و مادرم مهمونم کن🙏🏻🌷🌷🌷ممنونتم الهی که هرکی برای امضام صلوات فرستاد خداوند خوشبختش کنه و گره از همه ی مشکلاتش باز بشه آمین🤲🤲🌷
2740
احساس میکنم دارم تیکه تیکه میشم از اعماق وجودم... دوست دارم برگرده... دارم میمیرم خب... اون چرا م ...

سلام خواهری،حالت خوبه!؟

قربون برم من انشاالله هر چی که خیره برات پیش بیاد.

نمیدونم چند وقته رفتم شاید الان بخاطر دلتنگی و احساست نپذیری ولی کسی ک ی بار ولت کرده اینقدر بی اح ...

من فکر نکنم حتی اگر برگشت هم بشه باهاش وارد رابطه شد... چونکه دوباره ولم میکنه و  من دوباره باید این روز هارو بگذرونم... :))))

شما هرچقدرم که بهش نشون ندی در ظاهر ولی داری برخلاف میلت یه حجم زیادی انرژی و عشق به این آدم انتقال ...

امیدوارم بتونم به اون مرحله برسم...

اخه اگر به اون مرحله رسیدم مطمئنم دیگه نمیخوامش😂🥲🤝

2706