2733
2739
عنوان

کسایی که اعتقاد ندارن نیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 65786 بازدید | 1150 پست
ببخشید ، منم قبلنا یک حدیث خوندم که میگن استخوان ها رو کامل پاک نکنید چون غذای اجنه است.  یعنی ...

بله از همون گوشتی که میمونه به استخونها. که اگه کامل پاک کنند و نزارن براشون. میان چیزی از خونه میبرن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شنیدم یکی تعریف میکرد تازه اسباب کشی کرده بودن شبا میومدن آشپزخونه رو به هم میزیختن اوایل گردن دخترشون مینداختن که جم و جور نمیکنی ولی کم کم سایه آدما رو میدیدن ولی با خودشون کاری نداشتن فقط تو آشپزخونه میومدن و اوناهم صدای ظرف و به هم ریختن آشپزخونه رو میشنیدن

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
2731
من و بچم اذیتیم چه باید کرد؟

والا من میگم خودم تجربه ای نداشتم کاربر الله گفت ک زنگ زد دفتر آیت الله بهجت 

من حرز امام جواد پیشنهاد میدم ب بچه امم کلا چون زیاد آسیب میدید یا مریض میشد بستم... 

نماز و قرآن تو خونه

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
سلام گلی من نمازام سر وقتِ. دائم الوضو هم هستم. روزی یه جز قران هم میخونم. ما بقی اعمالم انجام میدم. ...

پیام بده بهم خصوصی حرف بزنیم شاید اطلاعاتمون به درد هم خورد

چون ماهنوزگرفتاریم ولی نه به شدت قبل ومنم احتیاج به راهنمایی درست وکامل تردارم.

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
عزییز بیاین خصوصی

عزیزم من خیلی زندگیم گره خورده

نمیخوام بهتون فشار بیارم که جوابمو بدین،حتی خجالتم کشیدم که الان دارم پیام میدم واقعا دلم نمیخواد مجبور شین یادفشار بیارم بهتون

ولی اگر خودتون خواستین میشه بهم بگین نتیجه ی چیزی که میخوام بالاخره چی میشه؟میشه وضعیت اونی که میخوام؟

همیشه موقع دعاهام به یاد شما هم هستم😔

مرسی گلم  خب از دفترش که میان چیکار می‌کنند برام سوال شد ببین یه مدت خیلی افتضاح بود تغییر حا ...

من که علم اونا رو ندارم عزیز دقیقابدونم چیکارمیکنن 

ولی حدسم اینه روحشون ریاضت کشیده و پاکه بخاطر اطاعت همه جانبه  ازدستورات خدا و وقتی میان یا ازدور دعایی میکنن سریع میگیره وجن ها ازشون  میترسن .

اگرم ازلحاظ اینکه اومدن میخوایی بدونی چیکارکردن واقعا هیچی تا واردشد اون آقا من که داشتم عق میزدم و بالا میاوردم و سنگین شده بودم بلافاصله اون حالت 80 درصدمتوقف شد بعدم گفت دعاهمراهته که خوب نیست وگفت درش بیار که دیدم متوجه شده بدون اینکه ببینه توجیبم یابازوی راستم بسته بودم حرزامام جوادرومثل اینکه قلابی بودوباطلش کرد وگفت موکل برات گذاشتن برای نابودیت برات چله برمیدارم رایگان هرچی ام اصرارکردم هزینه ای به عنوان هدیه قبول نکردگفت خودت بده به مستحق دلت خواست

وی ایاتی از مفاتیح بود فکر کنم خوندن بهم که یادم نیست ولی به گوشم آشنا بود

شاعرَم در هر دو جهان، شیفته بر رهگذران،که شاید خبری از تو آرند بر زبان، یاصاحب الزّمان، اَدرکنی                                                                   اِل.آهِ.ق🌈✍🏻🌻
2740
عزیزم من خیلی زندگیم گره خورده نمیخوام بهتون فشار بیارم که جوابمو بدین،حتی خجالتم کشیدم که الان دار ...

به جان عزیزم. من از خدامه کمکی از دستم بر بیاد. الان من ما بین دو نیروی متضادم.  یه چیز خودش باید الان بهم القا بشه.  اگه کوچکترین فشاری به خودم بیارم فقط ااز حال میرم. و قدرت اونا روم بیشتر میشه. برا همین استاد انرژی درمانیم گفتن اصلا نباید فعلا کاری کنم. 

این خانم که سوال کردن. همون لحظه جواب اومد تو ذهنم. 

شما نیومد. 

اگه خوب بشم. و اجازه از دفتر مرجعم بگیرم. شاید توفیق خدمت به بندگان خدادند رو داشته باشم . ولی فعلا معلوم نیس کدوم نیرو کمکم میکنه. و این گناهه. 

شرمندم گلم. 

به جان عزیزم. من از خدامه کمکی از دستم بر بیاد. الان من ما بین دو نیروی متضادم.  یه چیز خودش با ...

باشه عزیزم،به هرحال ممنون ازت❤

فقط اکر اشکالی نداره بهتون درخواست دوستی بدم اگررر زمانی که خودتون دیدین همه چی اوکیه و از مرجع تقلیدتون هم اجازه اشو گرفته بودین و تونستین راجبم بهم بگین؟

دوست دارم بدونم علتشو ولی چیزی سردرنیاوردم جز  اینکه درگذشته مشکلی بابابام داشته شخصی همیشه ...

چقدر بد. منم دیدم کسی را که همه تلاشش را کرد که من و بچم را از بین ببره. کاری که کردم حداکثر دوری بود و به خدا سپردمش. برنامه هایی که برای من داشت خدا روی بچه هاش داره پیاده میکنه البته بیشتر خودش زجر میکشه

به جان عزیزم. من از خدامه کمکی از دستم بر بیاد. الان من ما بین دو نیروی متضادم.  یه چیز خودش با ...

سلام .منم نمیخوام اذیت شی ولی میپرسم با اجازه ات اگه به ذهنت اومد جواب بده اگرهم نیومد باز هم خودت رو اذیت نکن

میتونی حس کنی من و همسرم کی بچه دار میشیم

خدا عزیزانت رو برات حفظ کنه .عزیزم نتونستی اصلا نمیخواد قسم بخوری .

2706