2733
2734

خدایا چرا من؟ چرا یهو اینجوری شد؟ من که خیلی خوشحال بودم من که خیلی احساس خوشبختی میکردم چرا حال و روزم اینجوری شده؟چرا دنیام سیاه شده؟من طاقت این درد رو ندارم

خودت یه رحمی کن بهم نذار زندگیم تباه بشه تو اینقدر بزرگی که واست هیچ کاری نداره منو از این ناامیدی در بیار

واسه نی نی معصوم تو دلم دعا کنین🙏🏻

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

خدا به دلت آرامش بده، آیت الکرسی بخون آروم میشی و اگه دوست داشتی حرف بزن یکم سبک شی.

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا به دلت آرامش بده، آیت الکرسی بخون آروم میشی و اگه دوست داشتی حرف بزن یکم سبک شی.

اینقدر برام سنگینه که خفه شدم نمیتونم به زبون بیارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
چی شده عزیزم  الهی نی نیتو صحیح و سالم بغل بگیری

خیلی واسش دعا کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینقدر برام سنگینه که خفه شدم نمیتونم به زبون بیارم

خیره ان شاالله

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان