2733
2734
عنوان

اونایی که هوو دارن ؛ برام سواله راضی میشن شوهرشون...

| مشاهده متن کامل بحث + 1462 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سر دومی با افتابه اسید از جفتشون استقبال میکنم ،خبرش کار به سومی نمیرسه

منکه تو شب خفش میکنم 😑

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
أُفَوِّضُ أَمْری إِلَی اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصیرٌ بِالْعِبادِ
منم همین فکرو میکردم فامیلمون زن دوم گرفت باخودم میگفتم کاش زن اولش بره برای شوهرش یه زن سوم(خصوصا ...

خاله ی شوهرم هوو داره. شوهرش رفت زن سوم گرفت آنقدر خوشحال بود خونشون دعوتش کرد ازش پذیرایی میکرد. شوهره سومی رو‌ طلاق داد. حالا همیشه میناله بنده خدا  شوهرش رو ترغیب به زن سوم می‌کنه   

تصور کن تصور کردنش هم سخته    

اتفاقا از وقتی عضو نی نی سایت شدم میگم بعیدم نیست یه روز دوومی بیاد 😁😁😁از شوخی گذشته گاهی فکر میکنم اگه این اتفاق بیوفته جیکار میکنم بعد با خودم تصور میکنم گاهی میگم میرم جدا میشم خودم میرم سرکار زندکی مستقل گاهی میگم بیرونش میکنم میگم من و بچه هام تو خونه خرجیم بده خودشم فقط بیاد دم در بچه هاشو ببینه بره 😖😖😖

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔پایان عشق نفرت نیست بی تفاوتیست🙃
ادم عاقل برای اینکه بقیه گرمازده بشن، خودش رو آتیش نمیزنه

آره خوب اینجوری شوهره کیف میکنه 

ولی برای زن اول آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب

عکس پروفایلم چهره وحشت زده کودک مظلوم فلسطینی هست پس از حملات جنگنده های اسراییلی .   
2706