2733
2739
عنوان

شیر خشک نان بهتره یا آپتامیل؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18519 بازدید | 41 پست
شکمشو سفت کرد و دلدرد شد عزیزم. خواهش میکنم هر سوالی داشتی بپرس بدونم حتما کمکت میکنم

اهان مرسی عزیزم. دختر منم الان دو روزه داره آپتامیل میخوره امروز یکم دل درد بود و از صبح تا ظهر بهش شیر خودمو دادم همشو استفراغ کرد بعد بهش آپتامیل دادم اونم استفراغ کرد... چی میتونه باشه یعنی بهش نساخته؟ دیروز خوب بودا حالش امروز اینطوری شده

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
اهان مرسی عزیزم. دختر منم الان دو روزه داره آپتامیل میخوره امروز یکم دل درد بود و از صبح تا ظهر بهش ...

اره عزیزم میتونه از اون باشه قطع کن دوباره بهش نان بده اگه اوکی بشه که معلومه از اپتامیل بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم میتونه از اون باشه قطع کن دوباره بهش نان بده اگه اوکی بشه که معلومه از اپتامیل بوده

مرسی عزیزم عصر بهش دادم الان خوبه حالش فک کنم از شیر خودمه مشکل... حالا فردام اگه اونطوری بشه دیگه آپتامیلو قطع میکنم همون نان میدم بهش

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
عزیزم شیر خشکی خوبه که به بچت بسازه اصلا نمیشه گفت کدوم خوبه من خودم ۵ سال تو داروخونه بودم و دکترمو ...

سلام،خوب هستین،ببخشید میشه لطفا راهنمایی کنید منو،من دخترم شش ماهشه و شیر خشکی اول با شیرش خوب وزن می‌گرفت ولی الان دو ماهه که خیلی کم وزن گرفته در حد ماهی سیصد گرم،میخواستم بپرسم اگه وزن نگیره بچه با شیرش حتما باید عوض بشه یا چون بهش می‌سازه میشه عوض نکرد؟ چون دخترم سیرهای زیادی رو امتحان کردم واسش ،این بهش می‌سازه ولی وزن دهی آنچنانی نداره،سردرگم شدم،میشه راهنمایی کنید منو لطفا،میشه باغها بهش وزن داد و شیرش همین باشه؟

2731
سلام،خوب هستین،ببخشید میشه لطفا راهنمایی کنید منو،من دخترم شش ماهشه و شیر خشکی اول با شیرش خوب وزن م ...

سلام عزیزم،واقعا خیلی سخته ببینی چه شیری به بچه میسازه و بعد بخوای به خاطر وزن نگرفتن تغییر بدی تازه پیگی شیرهای مختلفی امتحان کردی،الان سنی نداره که نگران باشی وزن گیریش خوب نیست،به نظرم همون شیری که بهش میسازه رو بده و از غذاهای کمکی برای وزنگیریش استفاده کن،سرلاکم ببین اگه دوست داره بهش بده خوبه

سلام عزیزم،واقعا خیلی سخته ببینی چه شیری به بچه میسازه و بعد بخوای به خاطر وزن نگرفتن تغییر بدی تازه ...

خیلی ممنونم از راهنماییتون عزیزم،خدا خیرتون بده که وقت گذاشتین و جواب منو دادین،لطف کردین عزیزم،ممنونم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹🌹🌹

خیلی ممنونم از راهنماییتون عزیزم،خدا خیرتون بده که وقت گذاشتین و جواب منو دادین،لطف کردین عزیزم،ممنو ...

قربونت عزیزم کاری نکردم که،خودمم بچه کوچیک داشتم میدونم چقدر سخته درگیریای مادرا،انشالله به سلامت این روزارو بگذرونید،سعی کن زیاد سخت نگیری و درگیر وزن و اینا نباشی من خودم بودم و الان خیلی پشیمونم اصلا از بچه داری لذت نبردم همش استرس و نگرانی بود برام🥲نگرانی های بی خودی

2740

سلام .عزیزم میتونم از شیر عوض کردن بچه م ازت کمک بگیرم؟؟

بچم ۸ ماه و نیمشه. شیر خودمو میخوره. خودم به شدت آدم ضعیف و عصبی استرسی هستم. به دلایلی نشد شیر خشک بدم بچم. اما از ۴ ماهگی سعی کردم گاهی شیر خشک بهش بدم، مثلا یک روز درمیون یا هروز شبی ۳ درجه بهش میدادم، فقط واسه اینکه عادت کنه به شیر خشک که به موقع نیاز شیر خودمو ندم بهش. الان بخاطر مشکلات جسمی و روحی که واسم پیش اومده میخوام کلا بهش شیر خشک بدم و شیر خودمو تا یک سالگی اگه بخوره بدم بهش. شیری که شبی یه بار بهش دادم ببلاک اچ آ هست. ببلاک معمولی میدم خیلی میاره بالا. چند تا شیر دیگه هم امتحان کردم اونام خیلی میاره بالا. 

حالا میخوام شیر معمولی بهش بدم چون اچ آ تلخه. اگه سوالی داشتم  میتونم ازتون بپرسم؟؟

سلام .عزیزم میتونم از شیر عوض کردن بچه م ازت کمک بگیرم؟؟ بچم ۸ ماه و نیمشه. شیر خودمو میخوره. خودم ...

سلام عزیزدلم من تازه پیامتونو دیدم بله چرا که نه هر سوالی داشتید بتونم حتما راهنمایی میکنم

سلام عزیزدلم من تازه پیامتونو دیدم بله چرا که نه هر سوالی داشتید بتونم حتما راهنمایی میکنم

سلام خوبین

من بچم دوماهش کامله وارد سه ماه شده

حدود دو هفته پیش بهش ببلاک دادم دلدرد شد و خیلی ناروم و بی قرار و همش بالا میورد

دیگه بهش شیر خشک ندادم 

شیر خودمو میخوره بنظرتون چه شیر خشکی بهش بدم

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   

قربونت عزیزم. مرسی جواب دادی. حتما ازتون کمک میگیرم و از تجربتون استفاده میکنم.