2752
2734

به تقدیر اعتقاد داری؟ اینکه یسری چیزا رو خدا خودش تعیین کرده؟ میشه تعریف کنی

امام رضام ، غیر تو کدوم رفیق سنگ تموم گذاشت برام؟💫🥲 قطعا هرچیز در زمان خودش اتفاق می افتد ❤😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

معلم شدنم

ما هر دری رفتیم که نشه اخر سر شد😂😐

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

چند سال قبل از اینکه با دوستم آشنا بشم، یکی از آشناهام از من پیش دوستم تعریف کرده بود. مدت ها بعد همو توی مدرسه دیدیم ولی دوستم نمیدونست که اون منم.

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

آره

یروز طبق قرار هر هفته باید میرفتم جایی

همیشه وقتی حوصله نداشتم میگفتم نمیرم و همه قبول میکردن 

یبار گفتم نمیرم ولی ی شخص نزدیک بهم جوری که انگار حرفام رو نمیشنید به زور منو برد

اونجایی که رفتم اونروز کلی اتفاق خوب و مثبت برام اتفاق افتاد در حالی که علی رغم میل خودم رفتم

موقع رفتن میدیدم که خودم نمیرم یچیزی منو میبره😂

برای خودم جالب بود از اونروز ب بعد باور دارم ب این موضوع

من خواهرم خرداد ماه سال قبل متوجه شدیم سرطان داره و اومد موند خونه ما و شیمی درمانی میشد در همون حین مادرم که قبلا شیمی درمانی میشد و حالش اوکی بود آزمایشاش بهم خوردن و اصلا زیر بار نمیرفت بره دکتر خواهرم به زور مادرم رو برد و گفتن سرطان متاستاز داده و این در نظر ما تقدیری بود که زودتر متوجه سرطان شدیم و بهبود یافت. 

یه جا نوشته بود: «‏من برای اطرافیانم کسی بودم که خودم دلم می‌خواست داشته باشم و هیچوقت نداشتم...!»و من با تموم وجودم حسش کردم :)
2706