2733
2734
عنوان

عزیز تربن ادم زندگیتون اگه فوت کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 43 پست
دیوونه شدم حتا الانم ک باشوهرم حرف میزدم درباره یه موضوعی زدم زیر گریه

سمت این موضوعا نرو  بشین ت خونه فیلم ببین خووتو سرگرم اشپزی کن

حالا با عزا گرفتن و غصه خوردن و اشکا و افسردگیای تو مادربزرگت بیدار نمیشه   پس بدتر ازین نشو.  همه چیو قبول کن.  سنش بالا بود مرگم واسه همه است 

قطعا همه ما فوت میشیم   به ترتیب

من چی بگم ک افتاد تو بغلم و دستامو فشار میداد و نگام میکرد🙂

خدا رحمتشون کنه🖤

انشاالله که خدا صبرتون بده 

‌‌یه زندگی خصوصی همیشه برنده ست مخفی نگهش دار تا زمانی که موفقیتت صدا بده..!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواب دیدی بیرون ش کردن ؟  یا واقعا بیرون کردن ؟؟؟؟ یک خورده حلوا درست کن ، یا مقدار میوه ببر ...

تو ی خونه بودیم عموم داشت سرش داد میزد میخواست بیرونش کنه زن عموم خوشحال بود منم باگریه بحث میکردم ک میبرمش پیش خودم مادربزرگم گفت شوهرت نمیزاره عموم هم میگفت حق نداره بره و داد میزد سرش🥺

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨
نمیتونم بابام و مادربزرگم و عمم و عموم و پدربزرگم کنارهم نو ی ردیف خوابیدن داغون شدم🙂

متاسفم روحشون درآرامش

صلوات فرستادم

خداصبرت بده

خدایاشکرت که بعد۱۲سال معجزه کردی و دامن خواهرم سبزشد.خدایاشکرت
سمت این موضوعا نرو  بشین ت خونه فیلم ببین خووتو سرگرم اشپزی کن حالا با عزا گرفتن و غصه خوردن و ...

سختمه بابا ندارم مادرمم ازدواج کرد خودش از بچگی بزرگم کرد

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨
من عزیزترین آدم زندگیم مادرشوهرمه،بیشترازمادرم دوستش دارم خدانکنه،همش نگرانشم

خداعمر باعزت بهشون بده انشالله

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
خداعمر باعزت بهشون بده انشالله

شایدباورت نشه مثل یه فرشته مراقبشم تا طوریش نشه اگه بدونم چیزی باعث میشه فشارخون بالا بره نمیزارم بخوره اگع ببینم بچه هاش دارن اذیتش میکنن به بچه هاش حرف میزنم میگم کاربه کارش نداشته باشید این مریضه بهش سخت نگیرید

2706