2752
2734

چیکار میکنید من مادربزرگم توبغلم جون داد کنارش بودم تو بغل خودم پرکشید حتا غسالخونه هم تنهاش نزاشتم 

۱۷ سالمه از بچگی خودش بزرگم کرد خونه عموم زندگی میکردیم

هرشب خوابشو میدیدم،دیشب دیدم ک زن عموم و عموم مادربزرگمو بیرون میکردن خیلیم گریه میکردیم منو اون بهش گفتم میبرمت پیش خودم گفت شوهرت راضی نیست 

قبرستون رفتنی حالم بدمیشه قران و فاتحه و صلوات اصلا نمیتونم بخونم براش🙂🥺امروز قرار بود برم قبرستون شوهرم هفت و ده دقیقه اومد دیگه غروب بود باهاش بحث کردم رفت بیرون تا میتونستم گریه کردم الانم تب و لرز دارم دارم میمیرم خیلی دلم میخوادش توروخدا چیکار کنم عکسشو بغل گرفته بودم زار میزدم دلم براش تنگ شده🙂🥺

توروقران واسش فاتحه بفرستید اسمش حسنه دختر لمیس🙂

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچ انسانی با مرگ از بین نمیره و کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشتن و هنوزم در کنار ما حضور دارند....من خودم پدرم مدتب پیش فوت کرد واین حقیقت برام روشن شد که اصلا مرگی وجود نداره و ما همیشه حضور داریم...از یک دونه ی کوچیک که زیر خاک رشد میکنه و تبدیل به یک درخت سَرسبز میشه و هرسال در بهار شکوفه میده میشه فهمید که هیچ چیزی در این دنیا از بین نمیره و هیچ اشتباه و نقصی هم توی این عالَم نیست....وجودِ ما بینهایت هست و همیشه در لطف و عشق زندگی خواهیم کرد چون این جسم ما فقط یک لباس هست که با مرگ هم ما ادامه ی زندگیمون رو خواهیم داشت.....مادربزرگتون هنوزم کنارتونه و جایی نرفته چون زیر سایه ی رحمت خداست..

خواب دیدی بیرون ش کردن ؟ 

یا واقعا بیرون کردن ؟؟؟؟

یک خورده حلوا درست کن ، یا مقدار میوه ببر مسجد به نیت ش پخش کن 

مسجد نمیری، به در و همسایه ، اصلا برو سوپری محل یک بسته شکلات بخر همونجا باز کن ، بزار بمونه بگو ، هر کی اوند ازش بین مردم تقسیم کنه بگه تیکه فاتحه س

خیلی سخته 

صبح خبر فوت اقوام نزدیکم شنیدم جوون بود خیلی سختی کشید روزهای آخر حالم بده نمیتونم باور کنم 

‌‌یه زندگی خصوصی همیشه برنده ست مخفی نگهش دار تا زمانی که موفقیتت صدا بده..!

خدارحمتشون کنه منم بابام وبرادرجوونموازدست دادم ولی بایدزندگی کرد بزار روح مادربزرگت در آرامش باشه بی قراریت ارامششوبه هم میزنه برای شادی روحش خیرات کن وفقط قرآن بخون گریه فایده نداره هم روح اموات رو آزرده میکنه هم خودت رو داغون میکنه سعی کن کناربیایی دنیاتموم نشده 

خدایاشکرت که بعد۱۲سال معجزه کردی و دامن خواهرم سبزشد.خدایاشکرت

براش صلوات فرستادم خدا رحمتش کنه

راستش منم بیست سالمه خداروشکر ادمای نزدیک و مهم زندگیم رو از دست ندادم ولی بشدت ترس اژ دست دادنشون رو دارم جوری که همش اون لحظه رو تصور میکنم. گاهی با خودم فکر میکنم کدوم عکس باید برای قاب عکس باشه اصلا دیوونه شدم

الان مدتیه رها کردم و بهترم. میدونی فکرش از خودش بدتره ولی مرگ حقه عزیزم ایشونم جاش تو بهشته. به این فکر کن که دیدار تموم نشده و شما باز کنار هم دورهم تو یه جای بهتر خواهید بود😍❤

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
براش صلوات فرستادم خدا رحمتش کنه راستش منم بیست سالمه خداروشکر ادمای نزدیک و مهم زندگیم رو از دست ن ...

قربونت برم من غم نبینی الهی دختر

دیوونه شدم حتا الانم ک باشوهرم حرف میزدم درباره یه موضوعی زدم زیر گریه

هیوده سالته و متاهلی عزیزم؟ چقدر زود ازدواج کردی چرا؟ 

میشه برای دوتا هدف توی دلم یه صلوات بفرستی❤🤲🏻         «دوستان حلالم کنید، اگر بار گران هستیم میریم» هرکی این امضارو دید بگه اگه چیزی بهم گفته حلالش میکنم و تامام 😚
خدارحمتشون کنه منم بابام وبرادرجوونموازدست دادم ولی بایدزندگی کرد بزار روح مادربزرگت در آرامش باشه ب ...

نمیتونم بابام و مادربزرگم و عمم و عموم و پدربزرگم کنارهم نو ی ردیف خوابیدن داغون شدم🙂

خیلی سخته  صبح خبر فوت اقوام نزدیکم شنیدم جوون بود خیلی سختی کشید روزهای آخر حالم بده نمیتونم ...

من چی بگم ک افتاد تو بغلم و دستامو فشار میداد و نگام میکرد🙂

2706