2733
2734
عنوان

شیر خشک نان بهتره یا آپتامیل؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 19400 بازدید | 41 پست
شیری بهتره که به بچه بسازه

نان رو میخورد خوشش میومد اما یکم مدفوعش مشکل داست هم بدبو بود خیلیی، هم اینکه یا شل بود یا یبوست. البته بچه من اکثرا شبا شیرخشک میخوره ها روزا شیر خودم بجز مواقعی که مثلا کار داشته باشم بزارمش پیش مادرم اونوقت بهش شیرخشک میده. 

میگم یهو بچم طوریش نشه شیرشو عوض کردم؟ 

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نان رو میخورد خوشش میومد اما یکم مدفوعش مشکل داست هم بدبو بود خیلیی، هم اینکه یا شل بود یا یبوست. ال ...

نه من ۱۳‌مدل شیرخشک عوض کردم برای بچه اولمی

علت کمبود وزنش اینه که شیرت کمه

و فقط داری بعضی م‌اقه شیرخشک میدی

بعدهریاذ شیر خودت شیرخشکم بده

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
نه عزیزم هیچیش نمیشه اگه عوض کنی من خودم ۴ تا شیر عوض کردم واسه بچم تا ببینم کدوم بهش سازگاره،اینکه ...

درسته شیر خشک کاملتر هست ولی میگن بچه ای که شیر مادر بخوره کمتر مریض میشه... حالا نمیدونم راسته یا غلط. مثلا دختر جاریم شیر مادر خورده خیلییی کم مریض میشه حتی کرونام گرفت خیلی خفیف، اما پسر خواهرشوهرم شیرخشک میخورد نان میخورد یعنی هر ماه یبار مریضه ها...

اهان پس فقط آپتامیل و نان خوبه دیگه؟ پس بهش آپتامیل بدم اگه مدفوعش تغییری نکرد و بهتر شد همینو ادامه بدم؟

2731
نه من ۱۳‌مدل شیرخشک عوض کردم برای بچه اولمی علت کمبود وزنش اینه که شیرت کمه و فقط داری بعضی م‌اقه ...

اخه میترسم اونجوری دیگه شیر خودمو نخوره...

از کجا بفهمم شیرخشک بهش سازگاره یا نه؟

آپتامیل خیلی بهتره  من پسر داییم اصلا شیر زن داییم جواب گو نبود و اگر همین جوری پیش می‌رفت بای ...

میگم یهو بچم طوریش نشه شیرشو عوض کردم؟

درسته شیر خشک کاملتر هست ولی میگن بچه ای که شیر مادر بخوره کمتر مریض میشه... حالا نمیدونم راسته یا غ ...

نه گلم مریضی هیچ ربطی به شیر نداره من خودم به چشمم دیدم گوش شیطون کر پسرم ۳ سالشه و شیر خشکی بوده کلا دو سه بار سرماخورده یه روزه کامل خوب شده،نوه ی خالم شیر مادر خورده اونم همسن پسرمه ولی همیشه مریضه بنده خدا،میگم یعنی ربطی نداره،بعد پسر من زودتر راه افتاد زودتر حرف زد و کلا از هر نظر جلوتر بود.

بله عزیزم وقتی دل درد نشد و مدفوعش اوکی بود یعنی بهش میسازه

نه گلم مریضی هیچ ربطی به شیر نداره من خودم به چشمم دیدم گوش شیطون کر پسرم ۳ سالشه و شیر خشکی بوده کل ...

چه خوب خدا رو شکر. من خودمم شیر مادرمو خوردم اما خیلی زود مریض میشم همیشه. پسر شما چه شیرخشکی رو خورد؟ 

چه خوب خدا رو شکر. من خودمم شیر مادرمو خوردم اما خیلی زود مریض میشم همیشه. پسر شما چه شیرخشکی رو خور ...

من دوست داشتم آپتامیل بخوره ترکیباتشو دوست داشتم ولی بهش نساخت نان خود تا اخرش فقط اون بهش ساخت

چه خوب خدا رو شکر. من خودمم شیر مادرمو خوردم اما خیلی زود مریض میشم همیشه. پسر شما چه شیرخشکی رو خور ...

دوست داشتم آپتامیل بخوره چون نزدیک ترین شیر به شیر مادره و خیلی ترکیبات خوبی داره ولی به شرطی که به بچه بسازه دیگه

من دوست داشتم آپتامیل بخوره ترکیباتشو دوست داشتم ولی بهش نساخت نان خود تا اخرش فقط اون بهش ساخت

اهان پس آپتامیل خوبه. منم شنیده بودم خیلی نزدیکه به شیر مادر اما اطرافیانم میگفتن نان خوبه، مثلا مادرشوهرم همش میگفت من به بچه هامم نان دادم بچه خواهرشوهرتم نان خورده پس توام نان بده بهش!!! منم نان دادم بهش اما واقعیت اینه که بچه هم مدفوعش بدبو بود و من از بوی شیر هم بدم میومد یه بوی بدی داره نان... شوهرمم که به حرف مادرش نه نمیگه. خواهر من بیومیل خورده اونم خوب بود اما من خودم که تحقیق کردم فهمیدم آپتامیل بهترینه از نظر ترکیبات 

بله گلم اگه بهش بسازه خیلی خوبه

ببخشید گلم هی سوال میپرسم چیشد که فهمیدین آپتامیل به بچتون نساخت؟ علائمش چی بود؟

ببخشید گلم هی سوال میپرسم چیشد که فهمیدین آپتامیل به بچتون نساخت؟ علائمش چی بود؟

شکمشو سفت کرد و دلدرد شد عزیزم.

خواهش میکنم هر سوالی داشتی بپرس بدونم حتما کمکت میکنم

2706