2733
2739
عنوان

شیر خشک نان بهتره یا آپتامیل؟؟

17306 بازدید | 41 پست

بچه ام ۳ ماهه ست. از دوماهگی شیرم کم شد بهش شبا شیرخشک میدادم کمکی، نان میدادم. ولی بچم وزنش خیلی کمه واکسن دوماهگی بردم بزنه بهداشت گفتن ضعیفه. حالا تصمیم گرفتم بهش آپتامیل بدم میگن وزن گیریش خوبه، از امروز شروع کردم بنظرتون خوبه؟ یا نان بهتره؟

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیری بهتره که به بچه بسازه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728

آپتامیل بهتره

دلم گرفته ای دوست.هوای گریه بامن.گر از قفس گریزم. کجا روم؟کجا من؟کجا روم که راهی به گلشنی ندارم.که دیده برگشودم به کنج تنگنا من. نه بسته ام به کس دل. نه بسته دل به من کس.چو تخته پاره برموج رها رها رها من.زمن هر آنکه او دور چو دل به سینه نزدیک.به من هر آنکه نزدیک از او جدا جدا من. نه چشم دل به سویی. نه باده در سبویی . که تر کنم گلویی به یاد آشنا من.ز بودنم چه افزود؟نبودنم چه کآمد؟که گویدم به پاسخ که آمدم چرا من؟ستاره ها نهفتم درآسمان ابری. دلم گرفته ای دوست. هوای گریه با من

آپتامیل خیلی بهتره 

من پسر داییم اصلا شیر زن داییم جواب گو نبود و اگر همین جوری پیش می‌رفت باید بستری میشد 

اما دکتر ک رفت شیر خشک آپتامیل رو بهش داد و خداروشکر خوب شد

2740

من نان دادم بچم یبوست شد 

آپتامیل دادم به گلوش اومد و خس خس کرد .

البته مونده به اینکه بهش سازه 

من ببلاک دادم اخرش

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

عزیزم شیر خشکی خوبه که به بچت بسازه اصلا نمیشه گفت کدوم خوبه من خودم ۵ سال تو داروخونه بودم و دکترمون میگفت اصلا نگید چه شیری خوبه چون هر کدوم به یه بچه ای سازگاره

عزیزم شیر خشکی خوبه که به بچت بسازه اصلا نمیشه گفت کدوم خوبه من خودم ۵ سال تو داروخونه بودم و دکترمو ...

بله میگم اخه اول که نان میدادم الان آپتامیل یهو بچه طوریش نشه؟ شیرشو عوض کردم؟ یا مثلا یهو شیر خودمو نخوره؟؟ 

شما تو مدتی که داروخونه بودین کدوم شیر بیشتر فروش داشت؟

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
بله میگم اخه اول که نان میدادم الان آپتامیل یهو بچه طوریش نشه؟ شیرشو عوض کردم؟ یا مثلا یهو شیر خودمو ...

نه عزیزم هیچیش نمیشه اگه عوض کنی من خودم ۴ تا شیر عوض کردم واسه بچم تا ببینم کدوم بهش سازگاره،اینکه شیرتونو دیگه نخوره ربطی به نوع شیر خشک نداره چون اکثر شیر خشکا خوشمزه ان،بعد اینکه اگه روزی بچت شیرتو نخورد ذره ای ناراحت نشو چون شیر خشکای الان خیلی کاملتر از شیر مادران چون غذاهامون اصلا خوب نیستن،اعصابا همه ضعیفن و اینا از شیر منتقل میشن.

و سوال دیگت که پرسیدی فروش نان و آپتامیل هر دو به یه میزان و به شدت بالا بود.