2752
2734

افسردگی و مشکلات روحی میتونن باعث شن که مثلا تو همیشه از یه رفتار متنفر بودی ولی الان با وجود اینکه از اون رفتار بدت میاد ولی هی در تلاش برای انجامش باشی ، یه کاره اشتباه 

احساس میکنم داره کنترل رفتارم از دستم خارج میشه ، نه فقط این مورد ، حتی تو موارد دیگه

حس میکنم دارم تو یه فروپاشی عظیم درونی قرار میگیرم و نمیتونم جلوشو بگیرم

میترسم به خودم و دیگران آسیب بزنم 

کاش یکیو داشتم که میتونستم ازش کمک بخوام ... 💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مطمئنی افسردگی داری؟ یا خودت اینطوری فکر میکنی؟

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
عزیزم چرا نمیری پیش روانشناس 

حضوری به دلایلی امکانش نیست و تلفنی ، نمیدونم بهونه های مختلف میارم انگار دوست ندارم با کسی حرف بزنم یا احساس میکنم هیچکس نمیتونه درکم کنه

حضوری به دلایلی امکانش نیست و تلفنی ، نمیدونم بهونه های مختلف میارم انگار دوست ندارم با کسی حرف بزنم ...

چقد مث منی

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
اره میتونه اینو فهمیدم افسردگی ونداشتن کمک ادمو به خیلی راه های بد میکشونه

من هیچکسو ندارم که بتونم حتی ذره ای بهش بگم که چی به من گذشته و شاید این ببشتر از همه چی داره بدترم میکنه

حضوری به دلایلی امکانش نیست و تلفنی ، نمیدونم بهونه های مختلف میارم انگار دوست ندارم با کسی حرف بزنم ...

کارت اشتباس ، یکی از دلایلی که داری تو این  چرخه پایان ناپذیر دست و پا میزنی همین حرف نزدن هست، تو داری احساسات و عواطف خودتو سرکوب میکنی و این اشتباه محض هست ، مطمعنا فقط حرف زدن خالی تاثیر نداره ولی اگه دوست داشته باشی میتونی به من درخواست دوستی بدی تا با هم تو خصوصی صحبت کنیم ، یا اینکه بری مشاوره آنلاین بگیری من خودمم دارم مشاوره آنلاین میگیرم

میشه واسه هدفم دعا کنید مرسی 💙
آره میتونه،به خودت حس خوب بده خوب چیزی که بهت آرامش میده،مجردی یامتاهل؟

متاهلم و بیشترین دلیل وضعیتم همینه

تو این زندگی چیزی وجود نداره که بتونه حالمو تغییر بده

تا وقتی زندگیم اینه وضعمم همینه

به نظر میاد همه علائمشو دارم

منم ده ساله درگیر افسردگیم صدتا روانشناس و روانپزشک رفتم چقد پول خرج کردم و   هیچکدوم کاری واسم نکردن افسردگی یا کاملا بیخیالت میکنه نسبت به همه چی یا مثل وسواس یه رفتار میفته به جونت

تنها کاری که از دستت برمیاد اینه که زندگیتو از شرایط یکنواخت دربیاری باید خودتو مجبور کنی به هرروشی ورزش خیلی خوبه ،یه کاری یاد بگیری که روز به روز توش پیشرفت کنی اینا بهت انگیزه میده

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
2706