2737
2734
عنوان

تا حالا شدخ شوهرتون ایراداتون رو به روتون بیاره...خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 79 پست
شوهر منم همینجوریه چیکار کنم 😭😭😭😭😭😭 توروخدا یکی یه نظر عاقلانه بده 

اگر مجبور به ادامه زندگی هستید حتماچندین جلسه مشاوره برید تا رفنار با هم رو یاد بگیرید 

اگر نمیتونی با ۱۴۸۰ تماس بگیر مشاوران خوبی داره

عزیزم ازاول بدپیش رفتی برات شاخو دم دراوردن ازسربی تجربگی و خامیته شوهرت نباید قهر کنه توباید قهر ک ...

من خیلی بدبختم اونقد تنهام که اونقد قهرو طولانی میکنه که مجبور میشم خودم پیشقدم بشم اما اینبار دیگه‌نه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه جدا نشی زندگی الکی که نیست گلم ....زندگیت و به چنگ و دندون بگیر اصلا هم تحویلش نگیر تو ذوقش بزن ت ...

از زندگیذسرد خوشم نمیاد چاره ندارم نمیدونم چکار کنم

2742
2738

سلام گلم از اون تاپیک اومدم.

منم تقریبا شرایط شما رو از لحاظ روحی و جسمی پیدا کردم. ولی شوهرم بروم نمیاره.گاهی خیره نگاه میکرد به بالای کله ام که ببینه چقدر خالی شده.خخخ

اول گلم ببین علت موریزی ات چی هستش؟

من هم هورمونی بود و هم عصبی...خب هردوتاش گلم درمان داره.متخصص غدد یا پوست ازمایش هورمونی میده.خانمایی که هدرمون مردانه بالا دارن الگوی ریزش مو دارن...علایمی مثل نامنظمی پریودی، موی زاید دور سینه و گردن و ناف و بیماری تخمدان پلی کیستیک اگه داشته باشی اینا یعنی هورمونای مردانه اوکی نیستن....درمانش هم یه دوتا قرصه....

ما توی زندگی شما نیستیم گلم که درموردت خیلی دقیق نظر بدیم.

اما اگر همسر شما به این نتیجه رسیده باشه که شما خودت رو خیلی ازش سر میگرفتی یا میگیری از لحاظ ظاهری، شاید حالا این بخشی از غرورشه که داره خودش رو نشون میده...

در مورد کوتاهی مو که یکم زبون بریز...مثلا بگو ارایشگره گفته چقدر موی کوتاه بهتون میاد و بقیه هم اونجا تایید کردن.بعد ارایشگره گفته چقدر خوبه بعضی خانما زرنگ هستن...همش موهاشونو بلند نمیذارن گاهی کوتاه میکنن که تنوع بشه....حالا که از ارایشگر گذشتی و اینارو نمیتونی بگی...بگو مثلا به دوستم گفتم کوتاه کردم اینجوری گفته... 

اگر وضعیت مالی اوکی داری که یکم تقویتی بخور برای موهات...شامپو سانسیلک ضد ریزش مو من خریدم خیلی عالی جواب داده.یک بزرگش حدود هشتاد تومنه.دوماه حداقل برات عمر میکنه.روش نوشته برای موهای ضعیف و شکننده...یک رنگ خردلی و قهوه ای روشن داره و سانسیلک با بنفش نوشته شده...این ریزش مو رو خیلی کم میکنه...

از اون طرف توی روابط خانوادگی...ببین گل شاید هیچکی اندازه من خودشو به فنا نداده باشه...سالها همه زندگی من خلاصه شده در مادرشوهر و خواهرشوهر و جاری بدجنسی که منو دوست نداشتن...همه زندگیمو با اونا تعریف میکردم...

حالا چند سالیه فهمیدم و یکم بهتر شدم...روابط دوستانه و خانوادگی بیرون از اینارو تقویت کن تا حال دلت خوب بشه و روحت قوی بشه...اینجوری زخم زبونا و اذیت های اونا خیلی کمتر میشه اثرش....

به همسرت محبت کن و احترام زیاد بذار مخصوصا توی جمع...مخصوصا توی جمع...که البته نمیشناسم...شاید همه اینارو رعایت میکنی انشاءالله. ..من بعنوان خواهرکوچیکتر عرض میکنم بهت...

در نهایت در مقابل حسای بدی که بهت میده با احترام باهاش برخورد کن و هر وقت که صلاح دیدی، اگه فکر میکنی ظرفیتش رو داره در این مورد باهاش حرف بزن نازنین...

بگو من یه خانمم، گاهی در طول زندگیمون دچار ریزش مو میشیم و بعد یک مدت هم برطرف میشه...اما کمک و همراهی و محبت تو، توی این مدت تا اخر عمرم به یادم میمونه و فراموش نمیکنم که چقدر دوستم داری....

موهامو برای یک مدت محدودی کوتاه کردم، بهم کمک کن در این مدت حس بدی بهم دست نده...

وقتی در مورد ریزش موهام چیزی میشنوم ،حس خیلی بدی پیدا میکنم. منم این شرایط رو دوست ندارم.اما موقته...

تو همسر و تکیه گاه منی، میدونم که کمکم میکنی تا اینارو پشت سر بگذارم...

بین من و تو اینقدر عشق و محبت هست که همدیگر رو در هر شرایطی دوست داریم...

#‍ اگه ایشون کچل هستن، اصلا بروشون نیاری...اصلا... درسته مردن اما اندازه زنا و خیلی بیشتر روی این مساله حساسن...

گاهی ایراد گرفتن مردا بخاطر ضربه ای هستش که غرورشون یکجایی خورده ازمون و حالا میخوان برومون بیارن...

از ته قلبت همسرت رو دوست داشته باش و از خدا بخواه که کمکت کنه...سوره مزمل هم گاهی فرصت کردی بخون...

راستی# اگر ریزش همراه با خارش داری، احتمال وجود قارچ هستش، حتما و هرچه زودتر اونو پیگیری کن##

امیدوارم حرفام کمکی بهت کرده باشه گلم....

بالاتر از هر قدرتی،،، خدایی مهربون هست که اگه باهاش دوست باشی ازش معجزه ها میبینی...

خدا حافظت باشه گل خانوووم

سلام گلم از اون تاپیک اومدم. منم تقریبا شرایط شما رو از لحاظ روحی و جسمی پیدا کردم. ولی شوهرم بروم ...

دوست عزیزم ممنونم از تک تک کلمه های که برام نوشتید‌. عزیزم خیلی درماندم هرچی بهش محبت میکنم جوابی نمیگیرم وقتیم اعتراض میکنم میکه من مدلم اینجوریه من اینجوریم . در حالی که دپران نانزدی اینجوری نبود

ببین عزیز بعضی مردا با تحقیر خانما و بی عقل دونستن اونا سعی در پوشوندن ضعف خودشون دارن.یک غرور شکننده و یک شخصیت اسیب پذیری اون پشت هستش که اینجوری ازش محافظت میکنن...

بنظرم حتما به مشاوره نیاز داری...اگه وضعیت مالیت خوبه و مشهد هستی بهم بگو که جایی که خودم میرم رو بهت معرفی کنم...

این قهرای طولانی و اینکه شما باید جلو بری، همش نشون میده که همسرت نیاز به یه کمکهای عاطفی داره...

باید از یک متخصص کمک بگیری...

اما نقش شیطان رو هم دست کم نگیریم.بعد طلاق و جدایی میدونین چه اینده ای برای اون بچه بوجود میاد و یک انسان نابود میشه؟؟؟ واقعا تا ادم به ته ته خط نرسیده نباید حرف طلاق بزنه...حالا سالی چندبار قهر کنه اون و شما بری منت کشی...این چرت و پرتای دفاع از حقوق زنان و ....بریز دور....اینا خودشون اول به زندگی خودشون گند زدن و بعد به بقیه نسخه میدن...اون غرور لعنتی زنانه اگه باعث بشه یه زندگی تا ته به گند کشیده بشه پشیزی ارزش نداره...خوبه که ادم یاد بگیره شرایط الانش رو اصلاح کنه...فرار که افتخاری نداره...

تا جایی که برات مقدوره از خانواده همسرت فاصله بگیر...منم همینطور بودم...وقتی بدونن با زبون و رفتارشون حالتو خراب میکنن، بدتر میفتن به جونت...ادمای حقیر و عقده ای و بیمار....

شما توی بک ساختمونی، یکم سخته برات...ولی اول برا خودت یکم حد و مرز قایل بشو...تصمیم بگیر که به یه سمتی بری یا گوشات به حرفاشون کر بشه، یا زبونت به جواب باز بشه....این وسط موندن نابودت میکنه....

جواب دادن هم نه به سبک این نی نی سایتی ها که میشورن میذارن کنار...یکجور جواب دادن با شخصیت...یکجور با پنبه سر بریدن...اما از من بهت نصیحت اگه اونقدری حقیرن که جواب بدی، بدتر میکنن برو سراغ کم محلی، واقعا یک مدت که هیچ واکنشی نشون ندی خودت خوب میشی...اما این کم محلی نیاز به یک غنای درونی داره...از تو بدنت باید اروم باشی. ..که نه قرمز بشی و نه کبود و نه نفسات تند بشه و....انگار نه انگار اونا زری زدن....

یک زن عاقل و متین که یاد داشته باشه اقتدار و حرمت همسرش رو نگه داره، ازش دیگه حرفای تلخ کمتر میشنوه...

#‍ خیلی به حرفایی که ادما میزنن گوش نکن،،، گوش بده ببین پشت این حرفا کدوم دردا نشسته، اینجوری ترجمه حرفاشون راحتتره.

وقتی# درد و ضعف ادما رو درک کنی، از زخم زبوناشون ناراحت نمیشی

مشاوره# یادت نره 

خب مثلا یک تکنیک هستش که میگه نیاز خودتون رو با حمله به طرف بیان نکنین...

مثلا نگیم تو هیچ وقت بهم محبت نمیکنی....این جمله در زبان ما یعنی بهم محبت کن لعنتی...

اما همسرمون میشنوه که ...تو بدرد نخوری...من ازت سیرم...من ازت سرم...تو کم میذاری...تو کم کاری میکنی...مردای دیگه ازت بهترن و.....

اینای توی سرشون میچرخه...بعد چیکار میکنن؟ از خودشون دفاع میکنن...

در حالیکه قشنگش اینه که نیاز خودمون رو بیان کنیم.

بگیم:من گاهی نیاز دارم با اون صدای قشنگت دوستت دارم رو بشنوم...وقتی بهم میگی دوستت دارم، تموم وجودم پر از ارامش میشه...خدا میدونه که من چقدر هرروز بخاطر داشتن تو خدارو شکر میکنم....

هر ضعفی رو در مرد اینجوری بروش بیاریم بجای دفاع از خودش احساس مفید بودن میکنه و ترغیب میشه...

اما اینجا چی میگن؟؟؟ غرور زنانه ات کجا رفته ای زن ستیز؟!! ول کن این حرفا رو خواهر...

کلا این تکنیک یادت باشه که بجای تو، بگی من...

-تو یادت رفت اشغالا رو بذاری دم در....

+من یادم رفت اشغالارو بدم بهت بذاری دم در....

_تو بهم سلام نکردی....

+من دوست داشتم بهم سلام کنی با اون صدای مردونه ات...

_تو خیلی کثیفی..جورابات بو میده

+من دوست دارم مرد به این خوشگلی دارم همیشه بوی گل بده...کاش یه راه حلی برا جورابا باشه...

_تو منو مجبور کردی با خانوت یک جا بشینم

+من گاهی از زخم زبونا و جنگای اعصابی که اینجا بوجود میاد خیلی خسته میشم.اما به چشمای مهربون تو که نگاه میکنم خستگیم در میره و میگم هر سختی ارزش داره برای این زندگی....

خلاصه که خواهرجون....اول مشاوره...اگه نرفتی خودت بخودت کمک کن....

توی فامیل و دوستان با ادمای باتجربه و خوش فکر رفت و امد کن و البته با کسی ازشون درد دل نکن که دردسر میشه...

رابطه ات رو با خدا هم خوب کنه...

و با یک شهید دوست بشو حتما...

من خودم شهید ابراهیم هادی رو پیشنهاد میکنم. ..

فعلا خداحافظ

یا علی

سریال اتاق قرمز قسمت نازلی رو ببین کپ زتدگی خودته...ی مرده ک فک نمیکرد دختره حتی بهش نگاه کنه انقد دختر سرتربود بعد ازدواج انقد تحقیرش میکرد ک فقط خودشو ببره بالا بعد ببین دختره چکار کرد....

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
خب مثلا یک تکنیک هستش که میگه نیاز خودتون رو با حمله به طرف بیان نکنین... مثلا نگیم تو هیچ وقت بهم ...

ممنونم بابت حرفای قشنگت الهی هرچی میخوای خدا بهت بده مشهد نیستم اما خوندن حرفای شما بعدازظهر میرم پیش مشاور

2706