2752
2734
عنوان

تا حالا شدخ شوهرتون ایراداتون رو به روتون بیاره...خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 79 پست

راستی از استوری گذاشتن و این چرت و پرتا هم دور شو...

بجای اینکه غیر مستقیم بهش حالی کنی تو بودی که بزرگش کردی..و اونو بیشتر عصبانی کنی...باید بهش این حس رو بدی که بزرگ و دوست داشتنی هستش...

بنظرم یک فرصتی بچه ات رو ببر خونه مامانت که خیالت راحت باشه یا شب زودتر بخوابونش...یک شام مود علاقه اش رو درست کن و بشینین باهم به صحبت. ..تو نمیری منت کشی که بخوای با حس بد بری، این حس بد رو بهش منتقل میکنی و اون بازی رو ادامه میده...

بهش بگو بیا عزیز بشینیم شام بخوریم.یکم حرف بزنیم...چی شد که اینجوری شد؟

من و تو همدیگر رو دوست داریم قهر و ناراحتی هم که طبیعیه.... ببینیم چیشد این ناراحتی بوجود اومد...

بعد حرفاشو گوش بده...اصلا از خودت دفاع نکن جوری که بهش حمله بشه...هرجا دفاع داشتی با سیاست...

بگو وای این سوتفاهمه...من عصبانی بودم یه جوری گفتم...منظورم اون نبوده...اون ناراحته که شما موریزی داری...خودتم از این بابت ناراحتی...با گفت و گو بدون تحقیر طرف مقابل به نتیجه برسین...کمکت کنه تا درمانش کنی...

بگو میدونی چقدر دوستت دارم این مدت که قهر بودیم کلی موهام بیشتر میریخت...از ناراحتی دوریت؟؟

یجورایی مغزش رو بپز...

پایان دادن یک قهر با یک گفت و گوی سازنده...اصلا منت کشی یا کوچیک کردن خودت نیست... 

دیدم اتفاقا ... شوهرمم دید  

من این سریال و ایناها رو ندیدم...و نمیدونم داستان چیه...

اما اونقدری لطفا عاقل باش که بدونی زندگی به بچه بازی این سریالا نیست...که یک نویسنده اونو بنویسه و هرچقدر بتونه جذابش کنه...

زندگی واقعی با ادمای واقعی...خیلی دور از این بچه بازی ها هستش...توی اون هر ادمی با توجه به شخصیت و تربیت و شرایط جسمی و روحی منحصر به فرد خودش به موقعیت ها واکنش  نشون میده...

لطفا زندگی واقعی رو خاله بازی نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این سریال و ایناها رو ندیدم...و نمیدونم داستان چیه... اما اونقدری لطفا عاقل باش که بدونی زندگی ب ...

سلام عزیژم من دیروز رفتم مشاوره همه چیو توضیح دادم بهش. حتی اشتباهات خودمو. میگفت چرا موندی تو این زندگی وقتی نه رابطه احساسی دارید ماه تا ماه هم رابطه جنسی ندارید 

من این سریال و ایناها رو ندیدم...و نمیدونم داستان چیه... اما اونقدری لطفا عاقل باش که بدونی زندگی ب ...

خیلی ناراحتم خیلی گریه کردم دیروز مثل کسیکه کسی رو از دست داده باشه زار زدم

2731