2733
2734
@اتنحتااتممنت     ۱۴ تا عصر خوندم براتون.

خیر ببینی  منم به نیت شما آیت الکرسی ۴ قل میخونم .

خدا را قسم میدم به آبروی زینب مشکلم را حل کنه تا با دخترم به خوشبختی برسیم ..لطفا واسه حفظ آبروم و سلامتی دخترم دعا کنید محتاج دعام ..خدایا خودت هم قاضی هم شاهدم باش ..تو که از همه چی خبر داری .نزار با تهمت هاش دل من و دخترم خون بشه.به حضرت رقیه قسمت میدم کمکمون کن..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
@nedajon     براتون ۱۴ تا توحید خوندم.

خداخیرو برکت و سلامتی بهتون بده ...منم برای شما دعای ده هزارصلوات میخونم ....حاجت رواشی ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
خداخیرو برکت و سلامتی بهتون بده ...منم برای شما دعای ده هزارصلوات میخونم ....حاجت رواشی ...

عزیزید

بین نماز ظهر و عصرم براتون گنج العرش میخونم.⚘⚘⚘⚘

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
عزیزید بین نماز ظهر و عصرم براتون گنج العرش میخونم.⚘⚘⚘⚘

خدا خیرت بده خواهرمو دعاکن ۲۵سالشه ولی شوک عصبی بهش دست داده و چندروزه بیمارستان بستریش کردن ...ی سره گریه میکنه معلوم نیس چشه😭😭😭😭😭😭

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
خدا خیرت بده خواهرمو دعاکن ۲۵سالشه ولی شوک عصبی بهش دست داده و چندروزه بیمارستان بستریش کردن ...ی سر ...

براشون ۱۴ تا عصر خوندم.

برای دلم و بی قراری هایش والعصر می خوانم.⚘⚘⚘⚘
@mlita91     از اینکه رفتید امامزاده برام دعا کردید خیلی ممنون. دادم ی سیده براتون ۱۴ ت ...

زهرا جان الهی دورت بگردم خواهر جونم ..بخدا ک منو شرمنده خودت میکنی الهی خدا برات عزیزانت رو نگه داره الهی تو زندگیت غم نبینی الهی دست ب خاک میزنی طلا بشه .ب همه خواسته هات برسی بخدا نمیدونم دیگه با چ زبونی ازت تشکر کنم دعات کنم الهی خدا ب وسعت قلب بزرگت بهت ببخشه

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
2706