2752
2734
عنوان

تا حالا شدخ شوهرتون ایراداتون رو به روتون بیاره...خیلی حالم بده

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 79 پست
اره سخته دل کندن از بچه ولی سعی کن ب همچیندمردی وابسطه نباشی کنار بکش ازش سرش ب سنگ میخوره ی روز ولی ...

ماه ها باهام قهره اونقد کشش میده تا خودم دلتنگ میشمو میرم طرفش

بهش گفتم من از اول موهام اینجوری بود خب میرفتی یه مو یک متری میکرفتی 

خب نگا بگو مثلا تو قدت چرا کوتاهه چرا چرا بلنده من اصلا از قدت خوشم نمیاد یا شکل دماغت زشته توام ی گیری بده بهش دیگه😂💪🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه بچه دارم عزیزم دارم بهش فکر میکنم‌ اما مطمن نیستم

بخاطربچت تحمل کن بشوهرتم بگو کمترسربسرت بذاره

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
2731

دستشو بگیر ببر جلو اینه خودتم بغلظ وایستا بگو حالا ببین کی ازکی بیاید ایراد بگیره و ی پزخند بزن و بکش کنار😂

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      

ایراد اینه ما زنا زیاد ازشون تعریف میکنیم

یهو بال درمیارن فکر میکنن از ما بهترن و لول شون خیلی بالاس...

شماهم ب خودت برس خب

حتی اگه شد اکستنشن مو بزن یه مدت

من ساده ام.آزار نمیدهم و دل نمی شکنم و زخم نمیزنم
عزیزم جاریم خواست منو بزنه تابستون . همه گفتن تو نقصری اگه شستن بلد بودم اینمارا رو نمیمردن

خوب یاد بگیر گلم بچزونشون وقتی خودتو هر کدومشون تنها هستی که مدرک نداشته باشن بعد بگو من نگفتم دعوا بنداز بینشون یه چیزیو بردار بزار خونه اون یکی از بیخ و بن نابودشدن کن هر کاری باهات کردن تلافی کن از امشب هم از شوهرت شروع کن تو میتونی 

یه عکس گذاشتم پرپفایلم که آدما رو بزرگ نکنیم وگرنه گم میشن . .تو واتساپ چت کردیم امروز خیلی بدش اومد خیلی بد بیرا گفت

اره سخته دل کندن از بچه ولی سعی کن ب همچیندمردی وابسطه نباشی کنار بکش ازش سرش ب سنگ میخوره ی روز ولی ...

دقیقا حیف دو روز جوونی ک بخواد با ناراحتی بگذره با زنا حقمونه یکی نوازشمون کنه دوسمون داشته باشه حالمونا خوب کنه هرکسی اذیتت کرد از خودت دورش کن حتی اگ بهترین ادم دنیا باشه برات

نمیدونم

😔ای خدااا.... قهر کن برو خونه پدرت ببین میاد دنبالت یان اگ دیدی نمیاد و مهن نیس برو درخواست مهریه بده تا بترسه اگ بخوادت میبردت خونه نخوادتم طلاقتو بگیر  خودتو راحت کن

عزیزم درست ولی ب چه قیمتی زندگی خودش خودش نابود بشه ـبچه بزرگ میشه حالشم کنار یا مامانش یا باباش خوبه برا بچه هیچ اتفاقی نمیفته 

من یه بچه دارم عزیزم دارم بهش فکر میکنم‌ اما مطمن نیستم

نه جدا نشی زندگی الکی که نیست گلم ....زندگیت و به چنگ و دندون بگیر اصلا هم تحویلش نگیر تو ذوقش بزن توام ایراد بگیر و نزار قهرات طولانی بشه درست نیست 

یه عکس گذاشتم پرپفایلم که آدما رو بزرگ نکنیم وگرنه گم میشن . .تو واتساپ چت کردیم امروز خیلی بدش اومد ...

عزیزم ازاول بدپیش رفتی برات شاخو دم دراوردن ازسربی تجربگی و خامیته

شوهرت نباید قهر کنه توباید قهر کنی 

نیومد سراغت بدرک

انقد نرو تااون بیاد سراغت شده چند ماه ازش دوری کن کارای خونه رو نکن بگو مگه حمالتم 

ازاول ازبس خودت رفتی منت کشی اونم عادت کرده دیگه نمیاد منت تورو بکشه

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲
عزیزم درست ولی ب چه قیمتی زندگی خودش خودش نابود بشه ـبچه بزرگ میشه حالشم کنار یا مامانش یا باباش خوب ...

بچه اسیب میبینه کی گفته برای بچه هیچ اتفاقی نمیفته 

اولا نباید بچه میاورد حالا هم اوردن دوتاشون مسئولن باید بخاطر بچه شرایطو درست کنن

2706