2737
2739
بفرما عزیز https://www.ninisite.com/discussion/topic/1232182/از-بین-شما-کسی-هست-تو-خواب-صادقانه-با ...

این تاپیک چرا تعطیل شد؟؟؟؟ 

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.
ازاین تاپیک قبلا زدن دیدی یا بفرستم برات عزیزم؟اونجا خیلی پست هست واقعا یکی از یکی عالیتره  ...

برامن بفرس

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند شب پیش خواب امام زمان دیدم 

پشت ب من بود یعنی چهره ش ندیدیم 

ی جا نزدیک خونمون هست بیابونه ولی تو خواب پر گل‌های سفید بود آقا امام زمان لباس عربی سفید سبز تنش بود شمشیر دستش بود و اسب سفید پیشش

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
2728
این تاپیک چرا تعطیل شد؟؟؟؟ 

بعضی کاربرا خوششون نمیاد گزارش میزنن🤕

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
ببشید استارتر  میشه دوتا تاپیک اخرم رو گزارش بزنید بترکه با دیدن بعضی نظرات واقعا حالم بد م ...

دخی جون بعدش که همو دیدید بیا تاپیک بزن.  

عشقتون پر سرانجام.

کسایی که می‌خوان ختم سریع قرآن انجام بدهند از روخوانی تحدیر استفاده کنن.یا برنامه رو خوانی قرآن تحدیر نصب کنن.
دخی جون بعدش که همو دیدید بیا تاپیک بزن.     عشقتون پر سرانجام.

مرسی عزیزم 

چرا بعضی از شما نی نی سایتیا انقد خوبین و بعضیا اونقدر بد 

امروز گفتم برم چون چند بارم تعلیق شدم دیگه شماره ی دیگه ای ندارم که بخوام بیام بعد دیدم واقعا از بعضیا نمیشه دل کند 

آرامش 🌱
2738

سلام نمیدونم از دیشب تا حالا صفحه به صفحه ی تاپیکو خوندم موفق نشودم به اخرشم برسم .....

دلم خواست که اینارو بگم و میخوام واز دیشب تصمیم گرفتم که به اون دوران برگردم..

حدودا ۱۲ سال پیش عموی من خودکشی کرد و خودسوزی و فوت شدن ..یک ادم سن بالای ساده  با خدا که واقعا همه رو شکه کرد با این کارش ...

من تحمل این کارشو نداشتم شب اول قبرش تا صب صدای زجه زدنشو پشت در خونشو شنیدم و گریه میکرد وبه هرکی میگفتم اونا نمیشنیدن ..خلاصه من از نطر روحی نابود شدم شروع به خوندن قران کردم و نمازمو با خدا قهر کردم و ترک کردن که چرا این ادم مومن که سوادی نداشت تو مجازاتش کردی و عدابش دادی از عدالت تو به دور بوده ..

خلاصه چند بار ختم قران شد حاصل اون چند ماه که با ایه به ایش اشک ریختمو از ته دل گریه کردم که از اونجا شروع شد که خدا همه چی روبهم نشون داد..

جای عمومو قیامت رو طهور اقا امام زمانو ..تا مرز جنون رفتم طوری که توی بیداری هم میدیدم ..من وجودم جنبا ی این همه الهاماتو نداشت داشتم دیونه میشودم که اقا امام زمان اومد به خوالم گفت دیدی حکمتو قدرت خدارو حالا نمازتو شروع کن دباره ..و سجاده ام رو پهن کرد گفت تا زمانی که نخونی نمیرم ..من شروع کردم به نماز همه چی تموم شد ...

اینم بگم توی دوران قبل از اون جریان خواب یه خانمی رو دیدم که دفنش کرده بودن و تازه مرده بود با مادرم سر اون خاک بودیم اونم خانم دستشو از خاک بیرون اورد گفت به من جات خوبه اون دنیا ولی سه تا اشتباه داری اونا رو درست کن ...

و برو از یک خانم که اسمشم گفت برام حلالیت بگیر از خواب بیدار شدم برای مادرم تعریف کردم مامان مات منو نگاه کرد گفت تو از کجا میدونی این خانم فوت شده تو دانشگاه بودی و نمیدونستی ما برای تشیح جنازه ی این خانم رفتیمو این خانم هم که اسم برده جاری این متوفی هستش که باهم قهرن حتی برای مراسمش نیومده ...مامانم رفت برای اون خانم تعریف کردو حلالیت گرفت وولی من همچنان نگران و نفهمیدم سه تا اشتباهم چی بوده و هست ...

اون دوران گدشت ولی الهامات منم باهاش تموم شد  دارم جون میدم واسه یک ساعت اون روزا تورو خدا دعا کنید بتونم دباره خودن به اون روزا بکشونم و حال اشفته ی دلم خوب شه ..

ببخشید که طولانی شد اجرتون و با امام حسین

سلام من نمی‌دونم تجربه من‌چقدر به این تاپیک مرتبط باشه یا نه اما دلم خواست تجربه وخوابم رو با شما به اشتراک بزارم،من گاهی اوقات خوابایی میبینم که بعد چند روز به حقیقت میپوندن کسی اگر دلیلش رو می‌دونه بهم بگه ممنون میشم،چند مدت پیش توی خواب  یه اعلامیه ترحیم می‌دیدم وقتی به پوستر نگاه میکردم میدونستم  که توی تصادف از بین رفته ،و کسی که توی اعلامیه ترحیم اسمش نوشته  شده بود اسم و فامیل خواهر زادم که خیلی خیلی دوسش دارم بود، با گریه شدید از خواب بیدار شدم جوری که تا سه چهار ساعت بعد از بیدار شدنم از شدت علاقه به خواهر زادم همینجور گریه میکردم ومیگفتم خدایا این چه خوابیه اخه،براش صدقه دادم وگذشت تا اینکه دو سه روز بعد از دیدن این خواب یه پسر جوون از اقواممون تصادف کرد وفوت شد و اینکه هم اسم وفامیل پسر خواهرم بود،دقیقا با همون اسم با همون فامیل  

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت....🍃
من همینجوری راه میرم ، رانندگی می کنم ، دوش می گیرم. همینجوری میگم 10 تا صلوات واسه شهید باکری. 10تا ...

عزیزم شماچه قلب بزرگی داری منم از امروز از شما یاد گرفتم اینجوری خیرات بدم برای امواتم

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت....🍃
ببشید استارتر  میشه دوتا تاپیک اخرم رو گزارش بزنید بترکه با دیدن بعضی نظرات واقعا حالم بد م ...

ببخشید الان دیدم حذف شدن یا گزارش بزنم

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
بعضی کاربرا خوششون نمیاد گزارش میزنن🤕

دوباره 😐

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
2706