2733
2739
من دختر عموم جوون فوت شد عموم نماز صبح ها برای دخترش قرآن میخوند یک روز خوابش دیدم گفتم فاطمه کجا بو ...

خدابیامرزه 🖤 اگه حق الناسی گردنشه نمیشه جبرانشکرد ؟

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
من ۱۰ ساله که بودم زنداییم خودکشی کرد بعد من یه شب خواب دیدم زنداییمو به یه دار بسته بودن و تیر بارو ...

چقدر دردناک 😔 خدابیامرزه 🖤

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدابیامرزه 🖤 اگه حق الناسی گردنشه نمیشه جبرانشکرد ؟

نمیدونم که چه گناهی هست

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2731

من مادرم چند شب پیش خواب زن عموی فوت شدش رو دید...گفت انگار توی یه مهمونی بودیم بعد ازش پرسیدم زن عمو مگه تو نمردیییی؟؟!! گفته چرا مردم...اما میتونم بیام سر بزنم...اصلا همیشه میام...مخصوصا میام به فلانی( دخترش که لال بنده خدا) خیلی سر میزنم...

ازش پرسیده جات خوبه گفته آرهههههه خیلی ...پرسیده پدرم و مادر و عموم و پسر عموم که فوت شدن اینا رو چی اینا رو هم میبینی جاشون چطوره...گفته آره همه رو میبینم اصلا همین الان از پیششون اومدم اصلا هممون‌ اینجا پیش همیم....جاشونم خیییلی خوبه

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

بچه ها برادر من خواب های صادق زیاد می بینه یعنی امروز یه خوابی دید دو روز بعدش دقیقا همون چیزا اتفاق میفته گفت تجربه من تو این سالها این بوده وقتی خواب اتفاق بدی رو می بینم صدقه میدم و باعث میشه اون اتفاق بد یا نیفته یا با شدت خیلی کمتر باشه ..هر کس خواب بد دید حتما یه صدقه باید بده

برای خوشبختی همتون صلوات میفرستم ♥️شما هم اگه دوست داشتید برام صلوات بفرستید😍
شرمنده خیلی طولانی شد...اما سرفرصت باز میام از خواب های مادرم تعریف میکنم...

سلام عزیزدلم

چ خوابای خوبی تریف کردی

اینطور ک پیداس مادرتون خانوم مومن وخوبین❤خوش ب سعادتشون

حتما از طرف من روی ماهشون رو ببوس

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
سلام عزیزدلم چ خوابای خوبی تریف کردی اینطور ک پیداس مادرتون خانوم مومن وخوبین❤خوش ب سعادتشون ...

ممنونم لطف دارید💚 بله مادرم زن خیلی نجیب و صبوری هستن و تو زندگیشون از خودگذشتگی هایی کردن که اگه بگم حتما شناسایی میشم...یه جورایی عمر و جوونیش رو فدای یه قضیه ای کرده...

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔
2740
من مادرم چند شب پیش خواب زن عموی فوت شدش رو دید...گفت انگار توی یه مهمونی بودیم بعد ازش پرسیدم زن عم ...

چه خوب که حالشون خوبه 

خدا همگی رو بیامرزه

ممنونم لطف دارید💚 بله مادرم زن خیلی نجیب و صبوری هستن و تو زندگیشون از خودگذشتگی هایی کردن که اگه ب ...

خدا خیرش بده عاقبتش نیک باشه🌱❤

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

سلام ممنون از تاپیک خوبتون

این خواب متعلق به مادرم هست و از زبان ایشان نوشتم:

من به نماز زیاد اهمیت نمیدادم

وقتی راهنمایی بودم خواب دیدم انگار روز قیامت شده و همه انسان ها در صحرای محشر، سفیدپوش نشسته بودن و منتظر بودن.

و من میدونستم که امام حسین (علیه السلام) قراره بیان، در همین حین چون به نماز اهمیت نمیدادم ترسیدم و فکر کردم امام حتما میدونن من نماز نمیخونم.

مردی سفیدپوش و نورانی که امام حسین بودن، اومدن ولی فاصله خیلی زیاد بود و تا چشم کار میکرد انسان ها به صف جلوی من نشسته بودن و من در پشت این صف همه رو نگاه میکردم.

ناگهان از ان فاصله بسیار بسیار زیاد، امام انگشت اشاره شون رو مستقیم به طرف من گرفتن و فرمودن چرا به نمازت اهمیت نمیدی؟

من بسیار خجالت کشیدم و نتونستم جوابی بدم و از خواب پریدم.

و از همون موقع تصمیم گرفتم نمازم رو بخونم و اهمیت بدم.

سلام ممنون از تاپیک خوبتون این خواب متعلق به مادرم هست و از زبان ایشان نوشتم: من به نماز زیاد ا ...

سلام گلم  واقعا نماز مهمه خداروشکر که با کمک آقا نماز خوندنو شروع کردن 

چقدر بی منطق حرف میزنی گلم حرفات اصلا درست نیست

با منطق ساعت خواب ...تازه یادت افتاده بعد دوسال بیایی نظر بدی اونم معلوم نیست چی رو خووندی چی نخووندی !!!!...نظرات ما منطق نداره شما نخوون لطفا کن رد شو باااای

سلام گلم  واقعا نماز مهمه خداروشکر که با کمک آقا نماز خوندنو شروع کردن

بله عزیزم، واقعا نماز مهمه.

یک واجب دیگه که خیلی واقعا مهمه و متاسفانه کمی کمرنگ شده امر به معروف و نهی از منکره و من واقعا نگرانم چون بسیاری از علما کسی که این واجب رو انجام نمیده از دایره ایمان خارج کردن.

لطفا برای هم دعا کنیم که عامل به این واجب مهم باشیم🌼

2706