2204

@مژک_آبی    

@حکمتخدا    

@arezo2021    

@میخک،چشمبراه    

@

ما هیچ الهی همه تُو ❤ اگه توی بازی زندگی شاه نشدی؛ یادت باشه یه سرباز میتونه سختی­ها رو پشت سر بذاره، به خونه آخر برسه و وزیر بشه. وزیر مهره­ای که شاه رو مات میکنه!

دوستان هرکی رو یادتونه تگ کنید 

ما هیچ الهی همه تُو ❤ اگه توی بازی زندگی شاه نشدی؛ یادت باشه یه سرباز میتونه سختی­ها رو پشت سر بذاره، به خونه آخر برسه و وزیر بشه. وزیر مهره­ای که شاه رو مات میکنه!

من 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

@تربچه_خندان    

@یاسینی12    

@white_roze    

@عروس95    

2050

@sinderela_1368    ‍ 

@mamanmahdiar97    

@مامان_بچه_هام    

ازاین تاپیک قبلا زدن دیدی یا بفرستم برات عزیزم؟اونجا خیلی پست هست واقعا یکی از یکی عالیتره 

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
ازاین تاپیک قبلا زدن دیدی یا بفرستم برات عزیزم؟اونجا خیلی پست هست واقعا یکیدار یکی عالیتره  ...

اااب ازم زدن اره لینکشو اینجا بزار خیلی از بچه ها نمیدونن

اااب ازم زدن اره لینکشو اینجا بزار خیلی از بچه ها نمیدونن

ای خدا تعطیلش کردن 😔

چراواقعا...همش باید تاپیک مادرشوهر جاری باشه تا گزارش نزنن؟

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...

مادر بزرگم فوت شده بود چند روز که نه چند هفته بعدش خاله م خواب مادرش رو دید گف خیلی خسته ام خیلی راه زیادی اومدم یه گردنه باریک بود به سختی و فقط با یا حسین یا حسین رد شدم کمکم کرد اینجا 

مادر بزرگم زنده بود روضه برگزار میکرد تو خونه ش . ماه محرما و بعضی شهادت ها

خودم پارسال کرونا گرفتم تا سر حد مرگ رفتم یهو غش میکردم هیچ کس پیشم نبود اب بده دستم . همون موقع خواب بیدم مادر بزرگم گف کجایی سه روزه منتظرتم چقد دیر اومدی بیا اب بخور میدونم گرمته از راه اومدی وقتی اب خوردم گف برو اینجا نایست برووووو

من فقط یه بار تو خواب از مادربزرگم پرسیدم 

مادر چه خبر اونجا چکار میکنید

گفت شماها نمیدونید چی بر سر من اومده

ولی از شما بچه هام به من فقط خبرای خوبتون رو بهم میدن...

که بابام بعدش گفتن روایت داریم اموات صالح رو با خبرای خوب بازماندگانشون خوشحال میکنن

ولی واقعا مادربزرگم زن خیلی خوبی بود نمیدونم چرا گفت نمیدونید چی برسرم اومده

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                               
مادر بزرگم فوت شده بود چند روز که نه چند هفته بعدش خاله م خواب مادرش رو دید گف خیلی خسته ام خیلی راه ...

چه جالب

2292