2737
2739

سلام چطورین

بچه‌ها لطفاً میشه متن تا آخر بخونین و اگه راهنمایی یا نظری دارید بهم بگید چون واقعاً خودم هنوز سردرگمم ونمی‌دونم تصمیمی بگیرم🙏🏻🌸

منو همسرم حدود ۴ ساله که ازدواج کردیم سنمونم تقریباً ۲۵ و ۲۸ سالمونه و حالا کاری به نظر اطرافیان ندارم ولی خب بالاخره آدم باید مادر و پدر شدن را تجربه کنه

من همسرم خیلی بهم میگه که بیایم بیا دیگه بچه‌دار بشیم و من دلم بچه می‌خواد و فلان من خودمم بدم نمیاد که بچه‌دار بشیم خب ولی دو تا دلیل اصلی واسش دارم که می‌خوام بدونم این دو تا دلیل اصلیم واقعاً به نظر شما می‌تونه یه توقفی ایجاد کنه بین زمان بچه‌دار شدنمون یا نه

دلیل اولم وزنمه

چون میدونم توبارداری مسلما وزن زیاد میشه و بعد از زایمانم با مشغله‌های بچه داری و حالا مادر بودنی که هستش واقعاً وقت باشگاه و وزن کم کردن و رژیم و اینا رو مطمئناً آدم نداره

دلیل دومم ساخت دندونام هست من دندونم یکی دوتاش خراب شدن و نیاز به پر کردن داره که این یکی دوهفته دارم میسازم شون و حالا دوست دارم بقیه دندونامم برم یه متخصصی چیزی نشون بدم که کلاً خیالم بابت دندونام راحت بشه چون اونم بالاخره حین بارداری دندونای آدم خراب میشه و اگر درد بگیره دیگه نمیشه کاری کرد

بنظرتون دلیلم منطقیه؟

دندون هام تا یکی دوهفته ی دیگه اوکی میشه

ولی وزنم فکر کنم ۶ ماه باید برم باشگاه و رژیم تا به وزن متعادلم برسم 

وزنم ۷۴ قدم ۱۶۰

ولی این دلایل و که به همسرم میگم میگه اینا بهونه ست😀

ولی خب جدا آدم باید به همه ی نکات توجه کنه و بعد تصمیم بگیره که مامان بشه .بنظرتون حرفم اشتباست یانه

اگر شماها مامان شدید میشه بهم بگین وزن قبل بارداری و بعد بارداری تون چقدر بود؟چقدر اضافه کردید و اینکه بعد زایمان چقدر بعد برگشت به وزن قبلی تون

ممون

بعد زایمان بخاطر شیردهی و اینکه وقت نمیکنی چیزی بخوری وزن خیلی زود میاد پایین منک تواین ۶ماه آب شدم قشنگ بااینک شبر خکدمو نمیدم

درمورد دندون هم من چک نکردم قبلش حقیقتا دندون دردم نگرفتم

من قبل بارداریم تو ۲ماه ۶کیلو کم کردم 

دندونامم اونایی که خراب بود و درست کردم اخری و درست کردم دیگه باردار بودم غش کردم ولی نمیدونستم باردارم😂

الان تو بارداریم که اضافه وزن ندارم ولی خب یکم باد دارع بدنم

من خیلییییی بچه دوست دارم خیلیییی اصلا به بعد زایمان فکر نکردم که چاق کیشم یا چی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دلیل دومت خیلی به جاست اول دندون هاتو درست کن که مشکلی پیش نیاد تو بارداری خیلی از خانوم های باردار رو دیدم بخاطر دندون درد تو عذاب بودن 

خودمم ماه پیش یکی از دندون هام شکست ولی شانس آوردم عصب کشی بود وگرنه بیچاره بودم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
2740

حرفت منطقیه 

خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏

من یه اقدامیم بنظرم دندوناتو درست کن بعد برم یه باشگاه ثبت نام کن زیر نظر متخصص ورزش کن همزمان اقدام کن ...چقدر اضافه وزن داری مگه؟

چون هم خود ورزش لاغرتر می‌کنه هم آماده برای بارداری.میدونی که بارداری این روزا زود هم اتفاق نیفته.من خودم چند سال اول زندگی نزاشتم ولی الان پشیمونم کاش میزاشتم زود باردار شم تا این همه دردسر نکشم

این همه مادرای چاقی که باردار شدن و این همه مادرایی که حداقل یکی دوتا دندون خراب داشتن و... بنظرم سخ ...

خب اخه با وزن زیاد واسه بچه هم مشکل به وجود میاد دیابت بارداری و ...

لاغر کردنت که به باردار شدنت کمک می کنه دندوناتم که همه خانوما قبل بارداری درست می کنن یه ازمایش قبل بارداری هم برو سه ماه قبل فولیک اسید بخور بعد از بارداری اگه شیر خودت و بدی زود لاغر میرشی لاغر تر از قبل حاملگی

2706