2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا اخه🤕🤌🏻

ببین گلم هر کسی که ازدواج میکنه باید فکر اینو می‌کرد که ی روزی باید بچه بیاره حالا با این وجود که همسرت بچه دوس داره و به شما هم میگه آخه واقعا ارزش داره که این حسو از همسرت و خودت بگیری برا اضافه وزن یا دندون درد و  کما اینکه همین باعث میشه بین خودتو همسرت سر این جریان بحث پیش بیاد اگرم بفرض شما بد حاملگی دندون درد یا اضاف وزن گرفتی بد زایمان همشون قابل حله، در ثانی با این اوضاع شایع ناباروری شما اقدام کن اصلا مشخص نیس کی باردار شی البته به لطف خداوند که مشکلی نداشته باشی

سلام خواهر گلم  از کجا می‌دونی همون ماهه اول قراره حامله بشی منم مثله تو فکر میکردم ولی الان ی ...

عزیز دلم ان شاءالله که به زودی بیای خبر مامان شدنتو بدی❤️

دندون هات رو که حتما الان درست کن. برای اضافه وزن هم از الان اقدام کن . همزمان که وزن کم میکنی انشالله باردارم میشی. در کنار هم مشکلی نیست.

فقط 28 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

این ماه دکتر از روز سوم پری روزی دوتا لتروزول داد خوردم روز شش و هشت آمپول سینال آف زدم روز دوازدهم فولی هام ۱۲ ۱۳ ۱۴ بود روز چهاردهم و دوتا آمپول هاش سی جی زدم الان یازده روز از آمپولم میگذره سینه درد و درد پریودی دارم این ماه هم فک کنم خبری نیس

کسی تجربه ی استفاده از این دارو ها رو داره؟