2733
2734
دوباره 😐

متاسفانه بله.نمیدونم مشکلشون با اون تاپیک چیه.خوششون نمیاد رد شن برن.خوبه حوصلشونم میکشه گزارش میزنن😒

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
متاسفانه بله.نمیدونم مشکلشون با اون تاپیک چیه.خوششون نمیاد رد شن برن.خوبه حوصلشونم میکشه گزارش میزنن ...

واقعا چه کاریه 😐

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من نمی‌دونم تجربه من‌چقدر به این تاپیک مرتبط باشه یا نه اما دلم خواست تجربه وخوابم رو با شما به ...

منم قبلا مثل شما خوابهای صادقه که تعبیر میشدن زیاد میدیدم ولی الان خیلی کم شده و خودم میدونم که بخاطر گناهامه . قبلا خیلی پاک بودم

سلام نمیدونم از دیشب تا حالا صفحه به صفحه ی تاپیکو خوندم موفق نشودم به اخرشم برسم ..... دلم خواس ...

خدا از سر تقصیرات عموتون بگذره و به روحشون آرامش بده . 

چه سعادتی داشتین که امام زمان تو خواب هدایتتون کردن....💓

2731

با اینکه خیلی گذشته ولی منم بکم

زنعموی پدرم ۱۰ سال پيش فوت شدن ولی قبل فوتشون هرسال دهه دوم محرم دیگ نذری داشتن که بعد فوتشون بچهاش اون نذر مادرشونونو ندادن

۴ سال پیش میان به خواب زنداییم و میگن فاطمه از وقتی مردم دیگمو چپه گذاشتن. 

زنداییمم میگه به بچهاش به یه دیگ دیگه کمک میکنن ولی بازم دیگرو ندادن!!!

.
خدا از سر تقصیرات عموتون بگذره و به روحشون آرامش بده .  چه سعادتی داشتین که امام زمان تو خو ...

چند بار به خواب اقا رو دیدم ..خیلی دلم براش تنگ شده خیلی وقته ندیدمش ..ایشاا.. ممنون از دعای قشنگه وقتی در حق هم دعا کنیم گناهانمون پاک میشه ایشا... خدا بهممون کمک کنه گناهان ههمونو ببخشه

2740

سلام دوستان این خواب رو من همین چند وقت پیش دیدم ،پدرم رو خیلی خیلی دوست داشتم و دارم... نه ساله بودم که پدرم فوت شدن از نظر عاطفی خیلی بهش وابسته بودم پدرم از نظر اخلاقی توی فامیل زبانزد بود خیلی آدم با حوصله ای بود هر چی خاطرات کودکیم رو مرور میکنم همش خاطرات خوب وخوشه،وتا همین لحظه هیچوقت فراموشش نکردم و همیشه براش طلب خیر ومغفرت داشتم.

چند وقت پیش که شرایط روحی خوبی نداشتم یه شب پدرم به خوابم اومدیه جعبه شیرینی توی دستش بود یه عده هم دورش  بودن که برام ناشناس بودن به اونا هم شیرینی تعارف کرد و جلو من هم گرفت من از جعبه چند تا شیرینی برداشتم انقدر توی خواب خوشحال بودم که حد نداره،بعد از بیدارشدنم خدا می‌دونه تا چند روز از دیدن این خواب حالم خوب بود،بعد از یکی دو هفته از محصولاتی که از زمین بابام به دست میاد یه سود خیلی عالی نصیبم شد،برای شادی روح پدرم یه فاتحه بفرستید اگر دوست داشتید دوستان💖  .....

زنده بودن را به بیداری بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت....🍃
سلام دوستان این خواب رو من همین چند وقت پیش دیدم ،پدرم رو خیلی خیلی دوست داشتم و دارم... نه ساله بود ...

خدا رحمتشون کنه 🖤

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
سلام ممکنه همگی درخواست بدین تاپیک خانم بانوی احساس باز شه؟! حتی شده قفل باشه ولی باز شه حداقل... ک ...

نی نی یار ۳ رو تگ کنین

لینک تاپیک رو دارین اونم بزارین چون بدون اون نمیشه 

2706