2733
2739
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273543 بازدید | 2133 پست
من خودم اوایل ازدواج خیلی تنبل بودم ظرفای کثیف که زیاد میشدن پارچه میکشیدم روشون که نبینم اعصابم خور ...

😂

می ترسم از روزی که دیگه نترسم.گاهی عجب و غرور از یادم می‌برد که هیچم و هیچ هم نیستم....به رسم وَ لْیَعْفُوا وَ لْیَصْفَحُوا.....ببخشید تا بخشیده شوید🙏🌸
اهان ممنونم عزیزم. اون پارچه رو بعد از چند روز بردارم؟ آخه هر وقت پارچه رو برمی دارم که قد بکشن و ...

ن بعد از دوروز ک خیسوندیشون آبو بریز دور‌. بذرا تو آب نباشه..بریزشون تو یه پارچه نخی و پارچه رو بند و اسپری کن بهشون بعد از چند روز ک جوانه زد ب ظرف اصلی منتقلشون کن..چن تا روش هست ...اما این بهتره

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از کاربرا میگفت شوهرش تو ظرفشویی جیش میکنه یکی دیگه هم میگفت همسایشون اومده خونشون پسرشون برده ...

یا۱۲۴هزارپیغمبر برگرام ریخت بدجورم ریخت ،

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
خوشبحالت راز موفقیت چیه😐

راض موفقیتش تو تنبل نبودن وتمیزو مرتب بودنشه

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
2731
من ظرف نشسته ندارم ولی همیشه لباس نشسته دارم😂 حالا لباسای خودمون که میره ماشین ولی واسه بچم قشنگ یه ...

تنگش بابا من  شیش تابچه دارم عمرا لباسای امروزو برافردابزارم 😂😂😂

خانوما من اول لباسامون رو میندازم لباسشویی  بعد لباس زیر هارو با دست بدون شوینده میشورم و جدا ...

خب بدون شوینده نشور همون با دست یهو بشور بره

می ترسم از روزی که دیگه نترسم.گاهی عجب و غرور از یادم می‌برد که هیچم و هیچ هم نیستم....به رسم وَ لْیَعْفُوا وَ لْیَصْفَحُوا.....ببخشید تا بخشیده شوید🙏🌸

شیش تا بچه دارم ۱۹ساله۱۶ساله دوقلوهامم۱۲ساله و۷ساله واخریمم ۱سال نیم کمتره دلم میخاد خونمو ببینید کیف میکنید باور نمیکنید هشت نفر توخونه زندگی میکنه موندم بعضیا کم جمعیتن اما خونهاشون یه جورایی گند زده بابا زن نباید شلخته کثیف باشه دوتا بچهامم گلاب به روتون دیش میکنن کوچیکه رو مایبیبی میکنم اون یکی هم مدام پلاستیک دومتری زخیم زیر پاشه موندم فاز زندگی بعضیا چیه وای وای وای 😨

2740
من بگن ی سینک پر ظرف بشور ولی از ظرف جمع کردن بدم میاد

عین منی

به نظرم ظرف شستن از همه کارا راحت تره

ن بعد از دوروز ک خیسوندیشون آبو بریز دور‌. بذرا تو آب نباشه..بریزشون تو یه پارچه نخی و پارچه رو بند ...

ممنون که اومدی و جواب دادی.

خانوم دکتر یه سوال دیگه هم دارم اگه جواب بدین ممنون می شم:

وقتی سبزه ها رو لگد می کنیم دردشون می گیره؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
اصلا دندونای آدم یخ میزنه باور کن خودمم اعصابم خورده که دسشوییم بیرونه ولی چون خونه مون مال پدر شوهر ...

نمیشه تو حموم روشویی بزنید؟ 

اوه این حالا یه نمونه از کاراشه میره دستشویی پی پی میکنه دستشو با مایع نمیشوره تا نیم ساعت دستاش بو ...

وای خدا لعنتش کنه چطور مریض نمیشه زنیکه کثیف تروخدا بهش بگو رعایت کنه مگه عهد بوقه

متخصص گل و گیاه آپارتمانی☘️🌸🌱

یه بنده خدایی مگس توچاییش افتاده بودمگس رودراوردوبقیه چاییش رونوش جان کرد🤢🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

♥️••𝒁𝒊𝒃𝒂 𝑻𝒂𝒓𝒊𝒏 𝑵𝒆𝒎𝒂𝒕 𝑬𝒍𝒂𝒉𝒊 𝑻𝒐𝒊 𝑫𝒆𝒍𝒃𝒂𝒓 𝐼 𝓁𝑜𝓋𝑒 𝒴𝑜𝓊 ♥ 🏹
بیشتریا تو حموم میشورن

آخه من رو  حموم بیشتر حساسم تا روشویی.

آخه توی روشویی دسشویی آدم دست کثیفی که از دسشویی اومده رو میشوره ولی تو حموم آدم بدنشو میشوره.

بعدشم تو حموم پخش میشه ترشح میشه باید کل حموم رو بشوری ولی توی روشویی اصلا کثیف کاری نداره

2706