2733
2739
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273544 بازدید | 2133 پست
[QUOTE=217105080]یکی گفت  پوشک رو مثلا جیشیه می‌شورم دوباره استفاده  اصن جدای کار کثیفش م ...

شاید بخندی ولی از سر نداری اینکارو کردم ولی واقعا افتضاح بود پوشک طوری طراحی شده که هر چی آب بریزی جذب میکنه اصلا دو روز رو بند بود آفتاب داغ تابستان یزد خشک نشد 

🥰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب بحث تمیزی ودرعین حال تنبلی هست در واقع سلیقه ها وعادت ها باهم فرق داره بذارید. من درمورد. خودم بگم

من لباس زیرای خودم رو هفتگی میندازم داخل لباسشویی جداو برای همسرم رو با لباس های رنگ روشن خودش میندازم،

بچه ام کوچک بود. یه سه پایه داخل دستشویی گذاشته بودم تا پسرم لازم بود بشورم میرفتم اب وگرم میکردم تو کاسه خود دستشویی میشستمش

ظرفام رو دلبخواهی روزی سه وعده یا دو وعده شایدم بیشتر بستگی به حال وحوصله ام میشورم

لباس های کثیفرو هفتگی دو و سه وعده داخل ماشین میندازم بعضیاشون که بافت حساسی دارن با دست میشورم

جوراب رو با لباس های تیره ماشین میندازم

خونه رو اگه مهمون بیاد بعد مهمونی و گرنه عادی باشه هفتگی یه بار فقط اشپزخونه رو دو یا سه بار

از. این قبیل کارا رو هفتگی انجام میدم و خودم رو نمیکشم و همیشه اسون ترین راه رو انتخاب میکنم و با این حال خونم مرتبه

خدایا چهره دیگه ادما رو زودتر بهمون نشون بده ...اون روی سکه
منم یه مسواک تو جا اسکاجیم دارم که مخصوص ظرف شستنه،ظرفهایی که نقش و نگار دارن و ممکنه با اسکاج خوب ت ...

منم هى فكر كردم وقتى مهمون خونمون اومده مسواك تو جا قاشقى بوده يا نه😂 يادم نيومد چون خدا رو شكر دو ساله به خاطر كرونا مهمون نداشتم😆

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

خانوما من اول لباسامون رو میندازم لباسشویی 

بعد لباس زیر هارو با دست بدون شوینده میشورم و جدا از همه لباس ها میندازم ماشین یعنی کارم اشتباهه؟ 

اینجا میگن نندازین 

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
2740
برگ رزترینش این بود که یکی از همسایه هامون شورت شوهرشو مینداخت لباس شویی اه اقد بدم میاد اخه لباس شو ...

منم واسه خودمو تو دست میشورم ولی واسه شوهرمو میندازم لباسشویی، خیلی هم آدم تمیزی هستم مگه چیه

میگفت ویدیو با این جم کنم بعد با است زیرش میزارم می‌شورم  وواییییی درسته با ریکا پاک میشه ولی ...

منم همینطورم از خوابگاه و سلف این وسواس رو گرفتم 😂

قاشق ها رو قبل از غذا با اب جوش و مایع میشستم ولی بازم دلم نمی اومد بذارم دهنم با دندونام غذا رو میکشیدم تو دهنم الان هم کلا اینجوری غذا میخوردم نمیتونم ترکش کنم 

منم هى فكر كردم وقتى مهمون خونمون اومده مسواك تو جا قاشقى بوده يا نه😂 يادم نيومد چون خدا رو شكر دو ...

من مهمانهام از راه دور میان و معمولا در کمترین حالت بیست و چهار ساعت خونه ی من هستن،قطعا دیدن،برام مهم نیست،تا جایی که اطرافیانم رو شناختم میدونم که تا این حد جستجو نمیکنن تو زندگیم که ایراد دربیارن،اونقدر بندگان خدا کارهای مهم سرشون ریخته که وقت فکر کردن به جزئیات خونه ی من رو ندارن

منم واسه خودمو تو دست میشورم ولی واسه شوهرمو میندازم لباسشویی، خیلی هم آدم تمیزی هستم مگه چیه

منم اول بدون شوینده میشورم و بعد میندازم لباسشویی 

یعنی کثیفم؟

پسرم من و پدرت خوشبختیمون کامل بود و فکر می‌کردیم دیگه بهتر از این نمیشه تا اینکه خدا تورو بهمون هدیه داد و فهمیدیم خوشبختیمون با تو کامل شد و هنوز یه چیزی کم بوده و ما نمیدونستیم .هرروز خداروشکر میکنم تورو بهمون داده نفسای منو پدرت به اون قلب کوچولوت وابستس ❤❤ 
تنبل ترین خاله شوهرم که فک کنم نزدیک چند سالی میشه لباس نشسته بری حمومش حالت بهم می خوره از بس لباس ...

انصافا خودت باورت شد اینی که گفتیو🤔🤔🤔🤔🤔🤔

تیکر به وقت تولدیکسالگی سلنا کوچولو😍😍😍😍