2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273543 بازدید | 2133 پست
بله پس چی،،البته الان بخای بادست غذا بخوری فقط تو خونه خودت امکان پذیره،چون هیچکی دعوتت نمیکنه   ...

نه بابا الان فست فود و رستوران مد شده فقط میشه با دست خورد اصلانم به نظرم جالب نیست، فکر کن دست کش هی خش خش صدا میده هی لیز میخوره درمیاد از همه بدتر بعد پوشیدن دست کش دماغ و دهن و چش و چالت شروع میکنن خاش گرفتن و ...اصلان صحنه شیک و پسندیده ی برای لااقل یه دختر نیست،منکه شبیه آدم خوارا تو فیلمای ترسناک و تریر وحشت شده بودم😂😂😂😂

جنوبیا و بیشتر شهرستان ها من دیدم با دست غذا میخورن،محرم روز عاشورا بابا و عموهام دعوت میکردن منم بچه بودم میرفتم هیئت جنوبیا و عربا تو دیس گرد دوتا یکی غذا میدادن قاشق و چنگال نمیدادن عموم برام با سی دی قاشق درست میکرد،اما بهترین غذای عمرمو میخوردم جات خالی....😋😂😂😂

I only see humans but not humanity
یبار دیدم مسواک تو جا قاشقی بود همون حا مسواک میزدن

منم ی مسواک دارم تو جاقاشقی.باهاش رنده میشورم یا وقتی سیب بخوام بشورم اونحایی چوب داره با مسواک تمیز میشه راحت.البته از این مسواک ارزونا نو خریدم

نکنه بقیه فکر کنن مسواک میزنم تو سینک.برم برشدارم

همتا اسم خـودمه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه همه 107 صفحه رو خوندم 😒😒

بعضیاش واقعا حال بهم زن بود و بعضیاش و هم اصلا نتونستم درک کنم تا این حد تنبلی وکسلی غیر قابل درکه

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
2731