2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273544 بازدید | 2133 پست

یادمه یکی اینجا تاپیک زده بود خواهرشوهرم شورت خونیشو تو لگن آشپزخونه میشوره

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم اول بذراتو دوروز خیس کن و مدام آبشونو عوض کن نذار ترش بشن..بعد ک جوانه زد یه کم سبز شد یه پ ...

اهان ممنونم عزیزم.

اون پارچه رو بعد از چند روز بردارم؟

آخه هر وقت پارچه رو برمی دارم که قد بکشن و بیان به سمت بالا ، رشد متوقف می شه و خشک می شن...یعنی اون ریشه ای که درومده چند سانتی بشه من دیگه بریزمشون توی ظرف مورد نظر؟

و در ضمن شما می گید توی خود آب جوانه ی اول رو بزنه، در صورتی که من فکر می کردم باید توی پارچه سبز کنه.

یکی از دوستان هم همینجا برام نوشته غلاتت کهنه هست، واقعا؟!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
ببخشيد لباس زیرها رو چکار می کنید؟ بادست جدا می‌گرید؟ یا هر کس خودش تو حموم میشوره؟ من ميندازم تو ما ...

منم  شاغلم ولی خب دلیلی نمیشه برام   بالاخره هر کسی یجور ب دلش میشینه بصورت جدا از لباسایه دیگ با دست میشورم من  

خب قسمت تهتانی بدن ب اون میخوره ممکنه ترشح یا غیره روش باشه شستنس با لباسایه دیگه یکم ناجوره حالا بعضیا براشون مهم نی بعضیام مهمه 

این دیگ ب خوده طرف بستگی داره

2728

پسرعموی بابام از آفتابه دستشویی بین راهی آب ریخت تو لیوان خورد😐

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

سیب  از یخچال ور میدارم موقع خواب رو تخت میخورم برای اینکه پانشم چوبشم میخورم..گاهی سه روز دستامم نمیشورم فقط اسپری ..ظرفامم دوسه روز ی جا میشورم همش هم خابم 🤓🤓

2738
بچه ها یه سوال نوزادی که توی پوشکش پی پی کرده رو کجا باید شست. من وقتی بچم کوچیک بود خب همیشه توی ر ...

من پسرمو تو حمام میشورم. یه تشت مخصوص گذاشتم زیرلوله. یه لحظه وایمیسه پوشکش رو درمیارم بعد بغلش میکنم میشورمش. بعد آب داخل تشت هم خالی میکنم تو توالت فرنگی سیفون میکشم. تو حمام خیلی راحت تره، خونه مادرشوهرم اینا هم همینجوری میشورمش

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤