2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273833 بازدید | 2133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما هم مسواکامون کنار سینکه، مجبوریم چون تو دستشویی مسواکامون کپک میزنه

منم مسواکم تو اتاقه بیرون دستشویی مسواک میزنم اما دهنم رو توی روشویی میشورم نه سینک ، شما هم مسواک رو بزن لحظه آخر برو دستشویی دهنت رو بشور 

2731
دوستم ميومد خونم وقتي ميرفت دسشويي بعدش ميومد تو اشپزخونه دستاشو دوباره ميشست مثلا ادعاي تميزيش بود ...

منم اين كار رو ميكنم🥲 ولى اگر جايى باشم معمولاً با دستمال كاغذى در رو باز و بسته ميكنم 

اگر به نظرت از دستشويى اومده و دستش تميزه خب اشكالى نداره توى سينك بشوره اگر فكر ميكنى دستش كثيفه خب چرا نشوره 😂 ولى درك ميكنم حساسى اذييت ميشى

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى

من با خوندن کامنتا متوجه شدم واقعا آدم کثیفی هستم 

چون هم شورتامون رو میندازیم ماشین لباس شویی 

هم مسواک تو جا قاشقی میزارم گاهی 

هم گاهی تنها چند تا کفش رو میریزم تو ماشین تمیز بشن 

اه اه چه قدر چرکم 😏😏😏🙏

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

میتونن تو به قسمت از کابینت بذارن. یه قسمت جدا از بقیه وسایل و طرفا که جلو چشم نباشه. 

اینجور بهتره 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
عزیزم ببخشید یه سوال دارم. من هر وقت سبزه درست می کنم نمی شه، یعنی ریشه و جوانه می زنه ولی دیگه بال ...

سلام گلم اول بذراتو دوروز خیس کن و مدام آبشونو عوض کن نذار ترش بشن..بعد ک جوانه زد یه کم سبز شد یه پارچه نمدار بزار روشون بعد هرچند وقت یه بار اسپری کن روش یه جای گرم باشه نور هم داشته باشه اما ن مستقیم

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖
نه من همه لباسا بجز لباسایه زیر رو میرزم لباس شویی  بنظرم لباس زیر جاش تو لباس شویی نیس

ببخشيد لباس زیرها رو چکار می کنید؟ بادست جدا می‌گرید؟ یا هر کس خودش تو حموم میشوره؟ من ميندازم تو ماشین. فقط آخرش یه دور آب کشی و خشک کردن مجدد میزارم انجام بده. آخه کارمند م. همینجوری هم کلی هنر می کنم😂

گشاد ترین خودمم  استخر شخصی رفته بودم دور از چشم خانواده لباس خیسمو گذاشتم پشت کمد تا هفته بع ...

چقدددددد منییییییییی فک میکردم فقط من سندروم از هم گسستگی سلول های تحتانی حاد دارم:-|

این شهر همه در پی حرفند و حسودند..                اهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن:)🫂                           کاربری دست دو نفره🥲دلیلشم اینه ک بنده ترکیدم و مجبور شدم از کاربری دختر عمه ی محترمم استفاده کنم
چرا ؟! سلفون کثیف میشه پرت میکنم  ظرف کثیف نمیشه ک  ته ظرف سلفون میزنم بعد غذا میریزم🤕

همون به سلفون که حرارت میخوره سرطان زاست 

دیگه اینکار نکن ولی پسندیدم ذهن خلاقی دارین تا حالا من به ذهنم نرسیده بود 😂

کارای بقیه به خودشون مربوطه🤣 مگه ما گفتیم به ... مربوطه؟؟؟   توروخدا بس کنین یه جمله         
 منم مسواکم تو اتاقه بیرون دستشویی مسواک میزنم اما دهنم رو توی روشویی میشورم نه سینک ، شما هم ...

راست میگین، از فردا ببینم حریف شوهرم و دخترم میشم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

اصلاً مسواك رو نبايد تو دستشويى گذاشت چون محيطش الوده است من مسواكم رو گذاشتم توى اتاقم توى روشويى حموم ميزنم

بالاخره من ماندم و من ، من از من رنجيده است... هيچ كس نيست براى پادرميانى
میتونن تو به قسمت از کابینت بذارن. یه قسمت جدا از بقیه وسایل و طرفا که جلو چشم نباشه.  اینجور ...

ممنون از راهنماییتون... بله راست میگید

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706