2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273902 بازدید | 2133 پست
منظورم خالی بندی شونه عزیزم  احه لجم میگیره اکثرا تو نی نی سایت تو سینک دست نمیشورن. خب دروغه ...

😉😉😉دروغ که کنتور نمینداره😂

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
یک کاربر تو همین سایت گفت دو هفته‌ای میشه که ظرفاش رو نشسته😁

من فقط اندازه سه رو بشقاب دارم بعدش مجبوووووورم بشورم

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گشاد ترین خودمم  استخر شخصی رفته بودم دور از چشم خانواده لباس خیسمو گذاشتم پشت کمد تا هفته بع ...

تو منی ؟یامن توعم؟چن سالته؟

میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود:با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم 
خواهر شوهرم خاک توسرش کنن کثافت اشغال همیشه دستش تو شلوارشه بعد با همون دست نشسته غذا میخوره🤮🤮🤮🤮

🥴🤮

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       

سلام خانوما 

ما یه پیج فروش اجاق گازصفحه ای و هود داریم 

ما اونجا هر جور مشاوره بخواین میدیم مثلا چرا اجاق گاز صفحه ایتون یا هودتون خراب شده علت خرابی رو بهتون میگیم و هم قبل از خرید مشاوره میدیم حتی اگه از ما خرید نکنین تماام محصولاتمون ۲۴ ماه گارانتی و ارسال رایگان داره امکان مرجوعیم داریم خرید اول هم ۵ درصد تخفیف داره تازه عروسا هم یه تخفیف خیلی خووب داریم 

پیج محصولات :rostami.centerhome

وای اونم همینجوری بود، خیلی آرایش میکرد ولی ماهی یبار میرفت حمام

تومطب دکتر یه خانمی دیدم از دور دل میبرد ازبس خوشتیپ بود وقتی نشست کنارم از بوعرقش داشتم دیونه میشدم 

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
جان من عکس بده😋😋😋  مگه میشه اخه😂😂😂

ایشون که که باید عکس بده 😐😂 

ولییییی تمام کسایی که از خودشون تعریف میکنن باید عکس بدن اونم یهویی 

نه عکسایی که ازقبل گرفتن

یکی از دوستام کارش تو روستا بود یه بار رفته بود با قابلمه از تو حیاط اب بیاره یه الاغه اونجا بوده تشنش بوده با حسرت آبو نگا کرده اینم همون قابلمه غذا رو گذاشته بود جلوش آب خورده بود 😄

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿
2706