2737
2739
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273544 بازدید | 2133 پست
منم همین طوری ام، فقط وقتی جورابای شوهرم خاکی ان با دست میشورم تمیز نمیشه تو ماشین آخه... اما به مس ...

نمیدونم اینا که اینقدر به سینک حساسن هر بار که غذا درست میکنن هی میرن تو دستشویی توی روشوی اونجا دست میشورن مگه دست چی داره هی بری بیایی ولی شورتشون پاکه میندازن تو لباسشویی که یک روز چسبیده به بدنشون 😳😳😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شب پنج شنبه خواهر شوهرم اینا اومدن خونمون ما خونمون ویلایی هستش یه کمد دارم تو راه پله یه سری وسایل دم دستی اونجا میزارم دسشویی مونم تو راه پله هستش یه دختر بچه داره بابایی هستش گفت به باباش ببردش دسشویی منم میخواستم تو کمد راه پله چیزی بردارم رفتم دیدم که شوهر خواهر شوهرم رفته دسشویی شلوارشو انداخته جلو دسشویی عین بچه های یه ساله در دسشوییم نبسته بچشم جلو دسشویی وایساده واقعا چندشم شد میخواستم همونجا جیغ بزنم بزور خودمو کنترل کردم تا حالا همچین چیزی ندیده بودم

2731
اکثرا از خانواده شوهر گفتین از خانواده خودتونم بگین .

از خانواده خودم بگم برات پشمات ميريزه

كلا تو خونه مامانم سه چهار روزى يه بار ظرف شسته ميشه همه تنبلى شون ميشه

تازه ظرف شستنشونم مثل ادم نيست اكثر ظرفا چرك ان مثلا چند تا سبد سفيد داره ديگه رنگشون رفتى به زردى و لا لولاى درز و مرزاش سياه شده بس كه سر سرى ظرف ميشورن

كلا يخچال و شايد سالى يه بار تميز كنن خورده هاى نون و غذا ريخته كف جا ميوه اى يهچال

كلا همه چى چركه سراميك ها و كف كه فك كنم سالى يه بارم نميشوره

ميرن حموم عادت ندارن پشت سر خودشون حموم و تميز كنن هميشه حموم پر موعه

لباس ها مدتها تو حموم ميمونه تا بو ميگيره

شايد دو هفته يه بار جارو بزنه

لباسا هميشه مچاله كف اتاق رو تخت رو صندلى ولو ان تمام كتاب دفترا مدادا بچه ها پخش و پلا دور تا دور طاقچه هاى خونه

واى اصلا سرسام ميگيرى بس كه شلخته و كثيفه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اینجا همه گفت اه اه اه  پیف پیف شورتو میندازن لباسشویی خب لباسشویی نندازیم چیکار کنیم  خب منم شورتای شوهرم ميندازم لباسشویی اونایی هم که تو رابطه کثیف شده خودش،میشوره حموم 

2740
الان مدافعان حقوق حیوانات میریزن سرت 😂 منم بدم میاد هر نوع حیوونی تو خونه حتی جوجه اصلا هرچی

والا من ب حیوانات کاری ندارم اما تو خونه اصلا جاش نیس

میره تو یه ظرف گوشه سالن رو خاک پی پی میکنه بعد میاد تو خونه هرجایی میچرخه

غیر قابل تحمله

امسال میکوبم 

یه بارم رفتم خونه مادر شوهرم خواهر شوهر دیگم بچش ۶ ماهش بود مای بیبی شو که باز کرد رفت جلو ظرفشویی شستش یعنی دیگه ازین حال بهم زنتر تا حالا ندیده بودم انقدر اعصابم خورد شد حالم بهم خورد بشدت برخورد کردم باهاش 

دخترعمه مامانم نوار بهداشتی و پوشک بچش رو تو آشغالی آشپز خونه دیدم😷. میرن دسشویی میان تو ظرفشویی د ...

اينكه خوبه

خانواده شوهرم پوشك بچه رو ميزارن تو سبد ظرفشويى

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

من خودم اوایل ازدواج خیلی تنبل بودم ظرفای کثیف که زیاد میشدن پارچه میکشیدم روشون که نبینم اعصابم خورد بشه🙄🚬

اگه روز قیامت بشه و اعضای بدنم بخوان حرف بزنن، همشون یه نخ سیگار روشن میکنن میگن: ریدم به زندگی که این داشت 😒🚬