2737
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273544 بازدید | 2133 پست
همین جا بود یکی گف مادرشوهرم روده و سیرابی گوسفند رو می‌بره تو دسشویی می‌شوره 🤢🤢همه رو پهن می‌کنه ...

واااای من اینو با اولین کاربریم دوسال پیش تعریف کردم فکر نمیکردم تو ذهن کسی مونده باشه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
چرا میگید مسواک زدن تو ظرفشویی یعنی کثیف بودن؟ من سرویس بهداشتی خونم تو حیاطه که روشویی نداره فقط یه ...

منم شرایطم دقیقا مثل شماست اشکال نداره درکت میکنم عزیزم🙏

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این کارو میکردم بعضی وقتا،😁😂 لامصب هواسرده و خوابیدن خیلی میچسبه خصوصا آخر خوابت،🤪

منم انجام میدادم بعضی وقتا 😅😅

مــردادى یعنــی داشتــن یه قلــ⁦♡⁩ـب مــهربـون امــا حســـاس♡⁩
😑😑😑😑😑😑😑😑😑 کجاش رفتار چندشیه؟ منم میندازم. تو لباسشویی کلی مایع شوینده وضد عفونی میاد ومیره ...

منم لباس زیرهای همسرم و چندتا که جمع میشه میریزم ماشین

ولی زیرپوش و شلوارهاش و جدا میندازم

دلم به ماشین لباسشوییم میسوزه که خالی کار میکنه

ولی درغیراینصورت به نظرم تمیز نمیشه

لباس زیرهای پسرمم تو حموم میدم خودش تمیز میشوره و دوباره جدا از لباسهاش میریزم ماشین میشوره

خلاصه که با لباس زیرهای آقایون زیاد مشکل دارم😅😅

2731
قدمش خیررر باشه.....به سلامتی زایمان کنی گل خانم

فدای تو عزیزدلم

قبل از ساعت ۶ زایمان کردم

دعاگوتون هستم...

میشه برام دعا کنید فشارم بیاد پایین

میشه برا شادی روح پدرم و حاجت دلم صلوات بفرستید خیلی نیازمند دعاهاتون هستم😔
ی ادم احمق و بیشعور اومد خونم تو سینکم تف کرد منم تا ی هفته داشتم با اسید و جوهر نمک اونارو میشستم

معذرت میخوام ولی یعنی آدمای دیگه از نظر شما منفور ان؟ پس چرا تو خونه تون راهشون میدید؟ خب سینکو یه بار بشورید تمیز میشه، اگه ازشون بدتون میاد راه ندین تو خونه تون😟

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2738
تمیزای عزیز بعد رابطه اول میرین حموم یا بعد راند دوم و سوم همرو یجا میرین😒

پانیک چیه عزیزم؟

حمله عصبی شدید با علائم وحشتناک

میشه با هم دوست بشیم؟🙃

نه عزیزم مهم نیست😘 بعضیا فقط ادعای پاکیزگیشون میشه، بدون در نظر گرفتن چیزی همرو زیر سوال میبرن😒

وقتی آدم ناچار باشه و یه روشویی نداشته باشه اونم تو سرمممممااااا وقتی از حموم اومده تنش خیسه بره تو حیاط مسواک بزنه؟ خدا وکیلی سلامتی مهم تر نیست؟ میشه یکی جوابم رو بده؟

وقتی آدم ناچار باشه و یه روشویی نداشته باشه اونم تو سرمممممااااا وقتی از حموم اومده تنش خیسه بره تو ...

اصلا دندونای آدم یخ میزنه باور کن خودمم اعصابم خورده که دسشوییم بیرونه ولی چون خونه مون مال پدر شوهرمه و ۲۰ سال پیش ساختن قدیمی ساخت محسوب میشه اونموقع ها بفکر این چیزا نبودن زیاد، حالا یه دسشوییم تو خونه ساختن ولی باز خرابش کردن نمیدونم چرا ولی یعلتی داشته حتما، حالا هرکیم میاد شروع میکنه به ایراد گرفتن که وای چرا دسشوییت بیرون اله بله چرا روشویی ندارید زشته فلان خوب من چکار کنم!!!!

❤️