2733
2734
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273534 بازدید | 2133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهرم همیشه باهام بحث داره میگه نکن این کارتو یکم استراحت کن چ اجباریه اخه ولی نمیتونم اصلا، ا ...

الان ماشین پر لباسه 

حال ندارم روشن کنم 

از لباس پهن کردن متنفرم 

کاش خشک خشک تحویلمون میداد😕

رویاشونم😁
2728
گشاد ترین خودمم  استخر شخصی رفته بودم دور از چشم خانواده لباس خیسمو گذاشتم پشت کمد تا هفته بع ...

تو دست شوهر من‌ باشی همون روز اول سرتو میبره😂😂😂😂

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 
زندای خوابگاهی هست دیگه تازه بعضیا دستمال میکشیدن بجای شستن😄😄😄

آخه چه کاریه یه ظرف شستنه دیگه 😅😅😅

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
الان ماشین پر لباسه  حال ندارم روشن کنم  از لباس پهن کردن متنفرم  کاش خشک خشک تحوی ...

با این موافقم منم‌متنفرم از لباس پهن کردن و اتو کردن کاش اتوشم میکرد

دوست عزیزم که امضام و میخونی یه صلوات مهمونم میکنی هم برا شادی روح مامانم که فقط دوماه بعد تولد ۳۹ سالگیش منو تو ۱۹ سالگی تنها گذاشت یدونه برا سلامتی دخترکوچولوم که تو ۲۰ سالگی اومد کنارم💙💙 
2738

یجا دعوت بودیم ، بعدِ غذا بشقابارو جمع کردم بردم گذاشتم سینک ، دیدم دورتادور سینک جلبکه و پر از اشغال غذای گندیده 

ای کاش در دیزی ما باز نمی ماند یا کاش که در گربه کمی شرم و حیا بود ...
این دیگه آخرش بود هیچوقت خونشون غذا نخور

اوه این حالا یه نمونه از کاراشه میره دستشویی پی پی میکنه دستشو با مایع نمیشوره تا نیم ساعت دستاش بو میده باهمون دستا اشپزی میکنه

میوه رو نمیشوره 

یه اسکاچ داره با اون همه کاری میکنه ظرف میشوره گاز پاک میکنه کف اشپزخونرو تمیز میکنه گرد گیری میکنه و .......

تو کیسه زباله ابی و سبز مواد غذایی میذاره داخل فریزر

الان ماشین پر لباسه  حال ندارم روشن کنم  از لباس پهن کردن متنفرم  کاش خشک خشک تحوی ...

منم از پهن کردن لباس متنفرم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706