2733
2739
عنوان

از برگ ریزون ترین چیزی که از آدمای شلخته یا تنبل دیدید بگید🤪

| مشاهده متن کامل بحث + 273544 بازدید | 2133 پست
بچه ها یه سوال نوزادی که توی پوشکش پی پی کرده رو کجا باید شست. من وقتی بچم کوچیک بود خب همیشه توی ر ...

بیشتریا تو حموم میشورن

🦄دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور🧚‍♂️  🌱تنها راهی که می‌شود يک زندگی بهتر داشت این است که رشد کنیم. تنها راهی که می‌شود رشد کرد این است که تغییر کنیم؛ تنها راهی که می‌شود تغییر کرد این است که چیزهای جدید یاد بگیریم. 🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر من 

هر شرت کثیفی ک داره شوت میکنه تو حمومش

در و دیوار حموم پر شرت گندیده اس

لیفاش مال 30 سال پیشه

دیگه کِبِره بسته

کف اشپزخونش ک پا میذاری پاهات میچسبه

از بس کف سرامیکارو نشسته😣😣😣😣

بعد انقدرم از زنیت خودش تعریف میکنه که حد نداره... 

2731
دندون پزشکی که منصف باشه وقیمتش مناسب باشه.میشناسی

میگن دندونپزشکی حصارک خیلی خوبه.خودم نرفتم تاحالا

شوهرمم دندوناشوبیمارستان میلادتهران درست میکنه خیلی خوبن دکتراش

عضو گروه رز قرمز تاپیک لاغری 1400❤❤❤❤وزن اولیه80🌹🌹🌹وزن هدف60
چرا من وسواس ندارم به اینکه کسی تو ظرف شویی مسواک بزنه😐چرا تظاهر میکنین خیلی تمیزین 😐چرا جورابو نم ...

چرا منم مثل توام

چرا اینا اینجورین

چرا هیچ کدوم خجالت نمی کشن

چرا هیچ کدوم به تیمارستان یه سر نمیزنن

♥️♥️گل دخترا تو واتساپ گروه نماز دارم اگه دوست داشتید درخواست بدید تا عضوتون کنم♥️♥️
[QUOTE=217064858]یکی گفت شوهرم آلتشو بعد رابطه رو روشویی میشوره یکی نیس بگه الاغ به این همه زحمت می ...

با این پست به فنا رفتمممممممم

عوووووووووووووق😷😷😷😷😷

هفتادیم...تا وقتی مخاطبم نیستی ریپ نزن دوست عزیز/  خواستند ما را دفن کنند، دریغ از این که ما بذر بودیم/خودت باش...کسی هم خوشش نیامد؛ نیامد...اینجا کارخانه مجسمه سازی نیست/ به خودت کمی اهمیت بده! وگرنه لابه‌لای زندگی از بین می‌روی و هیچکس هم نمی‌فهمد...
2738
چرا منم مثل توام چرا اینا اینجورین چرا هیچ کدوم خجالت نمی کشن چرا هیچ کدوم به تیمارستان یه سر نمی ...

اینا خوبه

من یجا دیدم بعضیا میگفتن روزی ۳ بار لباس زیرشونو عوض میکنن😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

مهم ترین اتفاق زندگیم 👈 1401/5/5(خانم معلم آینده😂👋) _ عقل‌ کل های نی نی سایت لطفا نه ریپ بزنین نه کامنت بزارین تو تاپیکام ممنون .😊 خ
پسر دوستم ۱۸ سالشه دوستم میگه هر دفعه میرم اتاقش رو تمیز کنم مثلا هفته ای یک بار چون پسرش اجازه نمید ...

داداش منو میگی😑

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄

تنبلیم اومد برم قرص مسکن بردارم بخورم شیاف دم دستم بود گذاشتم ☝️☝️🤦‍♀️

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
شاید باورتون نشه الان دقیقا یکسال و نیمه که من گازو تمیز نکردم مواد غذایی که ریخته روش مث ته دیگ سوخ ...

کسی نمیاد خونت؟

دختر آبانم💖 🌺 میشه یک صلوات براحاجتم بفرستین 🍀 باافتخارمیگم ایرانی ام و شیعه هستم 💟                        من خیلی قوی بامشکلاتم جنگیدم و از دل خاک جوونه زدم 🌱❤ خودمو خیلی دوست دارم😍😂🤗    و شمایی که امضامو میخونی رو هم دوست دارم 😍😍🥳🥳🥳 براتون آرزوی شادکامی ، بهروزی ، موفقیت وعاقبت به خیری دارم  🤲🏻🌺🍀                               ❌ درخواست دوستی ندین👺آخر عاقبت نداره این کارا 😑🤕🙄
خانما شما چه نوع لباسهایی را ممکنه تو سینک بشورید من گاهی روسریام یا تی شرتمو با دست تو سینک میشورم ...

سطل تو حموم یا تالار می‌شورم بقیشونم تو ماشین لباس شویی .