2737
2739
عنوان

محتویات قرص لاغری گلوریا

160 بازدید | 12 پست

سلام دوستان

من قرص لاغری گلوریا رو گرفتم اما قبلش یه کپسول رو باز کردم ببینم محتویاتش چیه ؟ 

کسایی که این قرص رو دارن و ادعا میکنن اصل هست بیان عکس بدن ببینم چقدر تفاوت داره

قوطی درب بنفش که کپسول سیاه با عکس ماه و ستاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نکن این‌کارو بریزه دور سلامتی از همه چیز مهمتره ببین بحث لاغری باید تدریجی باشه سر یه ماه دو ماه چاق نشدی که زمان بده به خودت از همین امروز غذای رو نصف کن قول میدم سر سال تفاوتش رو میفهمی شما باید سبک زندگیت رو عوض کنی قرص چیه

نخور عزیزم

سالها قبل یه مدل دیگه قرص لاغری خوردم

مقطعی لاغرم شدم

ولی باز برگشتم به وزن قبلی

ولی از اون همه قرص خوردن یه عالمه بیماری برام موند که مجبورم کرد کورتون بخورم و کلی ورم بیارم و کلی عذاب بکشم

بالاخره باتغییر سبک زندگی،تونستم  لاغر بشم

ولی هنوز دارو استفاده می کنم از بیماری هایی که برام مونده

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو 
2740
نکن این‌کارو بریزه دور سلامتی از همه چیز مهمتره ببین بحث لاغری باید تدریجی باشه سر یه ماه دو ماه چاق ...

هنوز استفاده نکردم. فقط گرفتم محتویاتش رو نشون بدم که بقیه که مصرف میکنن ببینن فقط ظاهر نیست که میشه راحت کپی کرد. محتویات رو نمیبینی اونو مقایسه کن

به اینم اصلا نمیخوره که مواد گیاهی که توش نوشته رو داشته باشه یه چیزی مثل بکینگ پودره

نخور عزیزم سالها قبل یه مدل دیگه قرص لاغری خوردم مقطعی لاغرم شدم ولی باز برگشتم به وزن قبلی ولی ...

من دارم به اسلیو معده فکر میکنم

چون تیرویید دارم رژیم های سخت زیاد گرفتم اما چندان وزن کم نکردم

من دارم به اسلیو معده فکر میکنم چون تیرویید دارم رژیم های سخت زیاد گرفتم اما چندان وزن کم نکردم

وقتی تیرویی داری اصلا اصلا از این قرصا نخور

این قرصا تیرویی منو از بین بردن

دشمن غده تیرویید هستن

منی که تیرویی نداشتمو کاری کردن که چند ساله درگیر تیروی شذم، تیرویدم زد به قلبم به چشمم

و هزار بیماری دیگه

وزن فروردین  83 ،،،ولی شروع رژیم با وزن 80.900، در تاریخ ۱۴۰۲/06/25، وزن فعلی 71.300، هدف بعدی 70کیلو، هدف نهایی 67کیلو