2733
2734
عنوان

اعصابم خورده بچه ها عکسای زن سابق خواستگارمو دیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 186716 بازدید | 2084 پست
قبلا واست يدونه غريبه بود الان ولي خواهرشوهرت ميشه حالا ايناچيزي نيس ببين چه كارا كه نميكنن واسه نار ...

دقیقاها واله ول کنه بهتره من 26سالم ازاین و اون تیکه هم شنیدم بابت کاری اش یواش ازدواج هم میشنوم کنایه ولی آدم کنایه بشنوه خیلی سخته ولی باهرناکسی ازدواج نکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زن دوم شدم و گذشته همسرم رو پذیرفتم .ادم کافیه  قبول کنه وبپذیره شزایط رو بخدا عاشق هم هستیم ...

خانم محترم شوهر شما استسناست انشالله خوشبخت بشین خواهرشوهراستارت اخلاقش من نطمعتم مطمعنم وابسته خانواده هس پسره جواب منفی بده بهتر

2731
نميتونه جداشه ولي ميتونه ازاول دهنه خواهرشوهرو ببنده

ما زن ها دخترها چقدراحساسی هستیم ولی واقعاروانشناسان درست گفتن زنان به خاطراحساسی بود نشون شکست میخورن من دقیقا اینجا به واضح دارم می بینم من خودم هم اینجوری بود ولی خریت هس موقعه که می بینی ظرف خانوداه اش بده قبول کنی

نميتونه جداشه ولي ميتونه ازاول دهنه خواهرشوهرو ببنده

این خود خواهد شوهری که من می بینم بسته نمیشه هیچ معذرت می خوام یه جا دیگه اش هم باز میشه والله پیشگیری بهترازدرمان البته استارت خود داند 

انشاالله که خوشبخت بشی دخترم من تازه داماد گرفتم اصلا خوشگل نیست اونوقت دخترم عاشقش ولی من حرص میخور ...

مهم اینه که ب دل خودش بشینه شما ب روش نیار ب دل

میگیره انشاءالله که خوشبخت بشن

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

سلام عزیزم من تاصفحه دوم بیشتر نخوندم چون میدونم این مواقع هیچیکی جزخودتون نمیتونه کمکتونکنه...

عزیز منم همسردوم شوهرم هستم و تمام این موارد برام پیش اومدو البوم عکسشون داغونم کرد هرچند خودش واقعا یکبارم حتی اسمشو اشتباه نگفته بود

9سال با عقدشون خانمش بود که جداشدن

ولی الان که6سال باهمیم میبینم واقعا ریسک بزرگی بود ازدواج با همسرم و واقعا خداروشکر درست تصمیم گرفتم...

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2740
تو همه عکسا خوشحال بودن  رفته بودن شمال  رفته بودن استانبول  رفته بودن اصفهان  ...

ببین از من به تو وصیت سر همین موضوع موهام سفید شد تو زندگیم که گذشته طرف و میدونستم تورو خدا با این ازدواج نکن .یه خواستگار دیگه اگر کن .ببخشید ولی بدبخت میشی

با دو کلمه حرف بهم میگید من آدم مشکل داری ام  اوکی حق با شماست قضاوت نیست حرفاتون من قصد درد و ...

شما هیچ مشکلی نداری

حتما برو یه مشاوره مجرب که اولا تشخیص بده خواستگارت مشکل نداره

دوما بهت بگه که هرکدوم چه شخصیتی دارین و بهم میخورین

سوما حتما ببین و مطمئن شو آیا برات مهم نیست که همسرت از قبل زن داشته 

فکر کن و تجسم کن که همسرت جز 4 تا عکس با اون زن در چه حالاتی بوده بعد تصمیمی بگیر 

من همسرم تو عقد بهم خیانت تلفنی کرد 13 ساله فراموش نکردم 

گاهی میشینم ساعاتها زار میزنم که آیا من زشتم ؟؟؟؟؟؟؟؟

خانواده اش هم بارها گفتن بهم متلک انداختن یا گفتن چقدر کشته مرده داشته در حالیکه از عشق همسرم مطمئنم بازم بعضی وقتها پذیرش این حرکات خیلی سخته 

وای اسی میدونم چ حالی داری................من فقط ازشوهرم شنیدم ک یکیو دوس داشته همه دنیاش بوده هنووووووووز بعددوسال داغونم چ برسه بتو ک عکسو فیلمشونو دیدی😭😭😭😭😭😭😭حالا تو شوهرت خوبه چیزی نگفته میدونی خیییییییییلی دردداره ک شوهرت بیادبگ یکی همه دنیاش بوده...

سلام عزیزم من تاصفحه دوم بیشتر نخوندم چون میدونم این مواقع هیچیکی جزخودتون نمیتونه کمکتونکنه... عزی ...

چرا بعد یک سال جدا سدن؟؟بچه ندارن؟؟

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
نمیدونم چجوری شد سعی می‌کردم گوش نکنم ولی نمیدونم چجوری شد بحث عقدشون شد  فقط اونجاش متوجه شدم ...

بنظر من این خواهرشوهرها مخالف ازدواجتون هستن! وگرنه اصلا اینکار نمیکردن و توی 7 تا سوراخ قایم میکردن عکسارو

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
نمیتونم که  میگن فضوله ولی بخدا حالم بده دارم گریه میکنم  میخوام فردا بگم بهش که خواهش م ...

وا چه ربطی به فضولی داره! این یه نوع بی احترامی که بهت کردن

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
2706